Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Banino

Opinie o Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Hanna

@Mateusz każdy ma możliwość zostawienia swojej opinii na wątku. Trudno też powiedzieć, kto jest autorem danego komentarza, gdyż są one anonimowe. Jaka jest według Ciebie obiektywna opinia na temat firmy? Możesz powiedzieć coś o swoich doświadczeniach z pracy w Bertos?

Hanna

@Robertrozumiem, że Tobie praca w Bertos odpowiada. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat mocnych stron tego pracodawcy? Takie konkretnie informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy. Co możesz im doradzić?

Mateusz
@Hanna 07.08.2017 14:54

Pan Robert jest właścicielem, więc jeżeli odpowie to wątpię by to była obiektywna opinia.

Robert

Firma Bertos to normalna firma, w której ludzie pracują latami. Ciągle się rozwija i dobiera kolejne auta. Anonim, który określa siebie "normalny", nie jest normalny.

Gajun

Marcin tyle czasu juz tam nie pracujesz a caly czas na tym forum siedzisz? zainteresuj się sobą i Gryfem

Hanna

@normalny, co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu? Uargumentuj swoją wypowiedź.

normalny

Nie warto tam marnować swojego czasu.jednym slowem jak najdalej od tej firmy

Hanna

@normalny, dlaczego? Powiedz więcej na ten temat.

erf

@romeik a skad wiesz? czytałeś to gdzie? ja powiem Ci ze nie mogę nigdzie doszukać się żadnych ofert pracy od nich tam podjrzewam że wszystkie obowiązki i wymagania by były dobrze opisane tak na prawdę

slaby

Jako kierowca międzynarodowy to wielkie nic.przelicz sobie ile wydasz w trasie na wszystko to ci zostanie figa

szukam-pracy

normalny
@szukam-pracy 10.01.2013 19:49
może ktoś pracował w tej firmie kto mógłby obiektywnie się wypowiedzieć czy warto się starać o pracę u niego......

nie polecam

Zostaw opinię o Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Banino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bertos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe