Hamer Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Bytom

Opinie o Hamer Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

podwykonawca

Szanowni Państwo Nazwa firmy powinna do swojego logo dopisać w pierwszym członie nazwy "C" wtedy będzie adekwatna do zachowania właścicieli,tak to niestety jest jak dwóch troglodytów bez kindersztuby prowadzi interesy.Dawniej właściciel był wizerunkiem firmy, dzisiaj brak kultury i chamstwo poraża!! Panowie ogarnijcie się bo Wasze podejście odstręcza do współpracy lepiej nie zarobić a mieć spokój konkurencja jest i nie ma problemu to Wy zostaniecie z ręką w nocniku,darmową reklamę sami sobie w Polsce robicie ,zainwestujcie we własny wizerunek i ćwiczcie kulturę osobistą "buractwem" nikt nic nie osiągnie

Zostaw opinię o Hamer Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hamer Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe