Opinie o Kielart Konserwacja Zabytków Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kielart Konserwacja Zabytków Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kielart Konserwacja Zabytków Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kielart Konserwacja Zabytków Sp. z o.o. w Szczecin

Administrator Nowy wpis

Co sądzicie o poziomie wynagrodzenia w Kielart Konserwacja Zabytków Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

OLA Nowy wpis

Kielartu już nie ma, upadł.

zzz Nowy wpis

szkoda

Piotr Nowy wpis

Ale kiedy upadli i co ważniejsze kto teraz zajmuje się konserwacją zabytków, bo jeśli nikt to może warto przemyśleć tę sprawę i spróbować z nimi trochę popracować w ramach innej firmy, bo powiem Ci że jestem od lat w tej branży i w tym zawodzie i chciałem tu pracować

Z.Stańczyk

Upadli to co bredzisz??

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kielart Konserwacja Zabytków Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
bodzio

Nic juz nie bedzie oglosili upadlosc i h...

tylko kiedy wypłaty za grudzień będą?????

Raf

Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie XII Wydział Gospodarczy podaje do publicznej wiadomości, iż postanowieniem z dnia 1 lutego 2016 roku ustanowiono tymczasowego nadzorcę sądowego w osobie Jana Kipera w sprawie o ogłoszenie upadłości KIELART KONSERWACJA ZABYTKÓW spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Szczecinie - sygn. akt XII GU 11/16.

kiki

Mnie się udało odzyskać swoją kasę za pracę, zanim ogłosili upadłość, powodzenia innym w odzyskaniu, ale w tej sytuacji to chyba mało realne :/

Dziadu

Kielart ogłosił upadłość więc powodzenia w odzyskaniu należności.

budowlaniec

Jak to jest z osobami zatrudnionymi w firmie Kielart chodzi mi o wyplate i warunki pacy ?

Vit

Renowacja stolarki 600 mkw w MDK stargard uciete 70 tys 60 tys do zapłacenia 4.tydzień brak.płatności miasto dawno zapłaciło a ja mam komorników na głowie wypowiedzenie kredytu po prostu czarna (usunięte przez administratora) umowę rozwiązała inna firma bo porostu nie mam na nic ludzie bez sumienia 8 miesięcy pracy dla.nich brak. Słów ludzie ostrzegam wszystkich

Wynajmujący

Firma wynajmuje ode mnie mieszkanie dla swoich pracowników i od 2 miesięcy zalegają z płatnościami czynszu... Kontakt z nimi jest także utrudniony.

podwykonawca

Jak najbardziej od 3 miesięcy proszę się o 70000 tyś faktury powystawiane protokoły poodpisywane i nic zero odzewu. tylko do sadu z nimi i możne coś człowiek z tego wyszarpie .

Boski

To moze Prezes niech zatrudnia sam siebie jak wszyscy w jego firmie sa nieuprawnieni? Pani z biura nie ,kierownik budowy nie to kto???

Boss

Firma Kielart nie wyplacila mi naleznosci ponad 20 tys zlotych , mam podpisane protoko koncowy i FV jak sie okazalo w mniemaniu Prezesa tej spolki kierownik budowy w tym dniu nie byl uprawniony do podpisania protokolu a to kto byl ? A fakture to w biurze Kielart przyjela tez osoba nieuprawniona czyli ktos kto potwierdza wplyniecie FV pieczatka jest nieuprawnioany . Rozpoczynam wlasnie proces sadowy o zaplate za Admirala w Swinoujsciu z Kielartem . . .

Boski

To ze ich oszukali to ich sprawa ja nie jestem Św.Mikolajem zeby im fundowac 19 tys mam papiery podpisane i co i nic zeruja na takich ludziach i ciagna dalej inne budowy tak to mozna sie bawic Oszusci!!!

Farma

Na jednej budowie w Świnoujściu ich oszukali dlatego były opóźnienia ale na innych budowach płacą na bieżąco. Na razie jest ok.

Olo

Nie jestes jedyny mi tez zalegaja za Šwinoujscie nie ma na co czekac juz do sadu ich oddalem

info

Podpisuję, się pod tymi opiniami. Szkoda, że nie znalazłem ich wcześniej. Byłem ich podwykonawcą w Świnoujściu. Faktura nie zapłacona. Zwodzą od ładnych paru tygodni. Otrzymałem harmonogram spłat. I nic. Zwrot kaucji - to też wielki znak zapytania. Pewnie sprawa zakończy się w sądzie.

oszukany

Ostrzegam przed tą firmą, nie płacą podwykonawcom, zwodzą. Przekazuję sprawę do sądu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kielart Konserwacja Zabytków Sp. z o.o. - Szczecin

Kielart Konserwacja Zabytków Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Szczecin

Kielart Konserwacja Zabytków Sp. z o.o.