Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Opinie o Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Bydgoszczy

Alinka

Wita, pracowałam w firmie Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Bydgoszczy około 2 lat, bardzo mi się podobało, ale musiał zrezygnować z powodów zdrowotnych. Świetni ludzie tworzący dobrą atmosferę, zarobki dobre, umowa o pracę. Bardzo polecam :)

Klimat pracy cudowny, współpracownicy uczciwi-sympatyczni-serdeczni, płaca względna, perspektywa rozwoju na wysokim szczeblu. Tu pracownicy tworzą prawdziwy zespół, nie ma szyderstwa, każdy stara się pracować jak najlepiej i pomagać innym. Cieszę się, że tu pracuję.

pracowniczka

Praca spokojna pod warunkiem, że wszystkiego się dopilnuje i że człowiek sie stara. Ekipa zgrana. Osoby na wyższych stanowiskach to profesjonaliści, którzy wiedzą co chcą od pracownika i potrafią jasno określić swoje wymagania. Nie ma nagonki na pracę co powoduję, że człowiek przychodzi z checią do pracy i świadomością, że jak da z siebie wszystko to nie będzie bezpodstawnie krytykowany tylko nagrodzony za efekty. Istnieje możliwość awansu i rozwoju oraz poszerzania swojej wiedzy w ciekawym kierunku. Płaca dobra :)

3000 zl netto to minimum +premie + laptop+ tel

Zaczarowany

Staram się o stanowisko ds wsparcia sprzedaży. Wie ktoś może ile płacą w Bydgoszczy? Słyszałem, że praca fajna, klimat ok, tylko jakie wynagrodzenie?

Zostaw opinię o Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Bydgoszczy - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Bydgoszczy