Satland

Kraków

Opinie o Satland

marek

a jak z umowami o pracę@szpejdos można na nie liczyć o początku zatrudnienia ?Wiesz stabilne zatrudnienie nie zawsze znaczy, że chodzi o umowy o pracę. Na jakim stanowisku chciałabyś pracować w Satlandzie?

Asia

Bardzo wytrzymałe baterie, wysokiej jakości, nie trzeba często ich ładować, dobrze trzymają moc, a do tego są dostępne w niskich cenach. Polecam.

gery

Wytrzymałe baterie w dobrej cenie. Polecam.

Karol

Dobre baterie. Nie widać różnicy między oryginałem a tym zamiennikiem. Polecam

miki

Bardzo dobre baterie. Wytrzymują równie długo jak oryginalne. Jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać?

Alicja

baterie długo trzymają , polecam

Zostaw opinię o Satland - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Satland