Bal-Jendro S.C.

Lubliniec

Opinie o Bal-Jendro S.C.

Mik

I tak i nie @kaco. Kierownicy nie mają łatwego zadania, to prawda, dużo stresu i obowiązków, ale no właśnie dlatego stanowiska te sprawują ludzie, którzy się nadają i dobrze sobie z tym radzą. Pracownicy niżej jeśli chcą mają szansę się wykazać i awansować na wyższe stanowiska, co jest na duży plus.

BLABLABLA

opinie powyżej są jak najbardziej słuszne firma może i się rozwinęła na potrzeby co do klienta, ale jeśli chodzi o pracowników traktowani są tam okropnie pracodawcy nie mają szacunku do wykonywanej pracy jak i do pracownika!!!!

HSboys

dziadowstwo i kołchoz,niepolecam,

To Łon

Nie polecam. Lepiej iść do biedronki.

To Jo

Taaa.... jasne.......

Zostaw opinię o Bal-Jendro S.C. - Lubliniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bal-Jendro S.C.