Arde Development Richard Kulikowski

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Arde Development Richard Kulikowski

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arde Development Richard Kulikowski

bbb

tak czy inaczej relacje, bez względu czy wewnętrzne czy zewnętrzne (z klientami) świadcza o atmosferze jaka tam panuje

a

Nie polecam tej firmy jako klient. W ARDE HAUS Gwarancja to fikcja - trzeba się samemu wykłócać z podwykonawcami. Jakość -wiadomo jak nikt nie pilnuje to myszy harcują a klient nie wie z kim ma rozmawiać i w efekcie z problemem zostaje sam. Co do płacenia podwykonawcom to słyszałem dużo niepochlebnych opinii. Proszę na nich uważać. Dużo obiecują a potem gruszki na wierzbie... nie polecam szczególnie w wielkopolsce.

Seba

Cześć, jestem w takiej samej sytuacji jak Ty. Chciałam zapytać o postępy w sprawie i doświadczenia.(usunięte przez administratora)

seba

Napisz więcej., skąd jesteś i na jakim etapie jest sprawa w sądzie

arexxx

absolutnie nie polecam!!!firma ardehaus budowala nasz dom i niestety nie skonczyla...bo nie chciala!!!..zero reakcji na telefony,maile i listy polecone..zero pojécia o budowaniu,fuszerka i niechlujnosc..stosowanie materialów niezgodnych z zaleceniem producenta...brak pojécia zasad fizyki,mnóstwo mostków termicznych i dziadowskie wykonastwo..kupiony kierownik budowy...firma nie placi podwykonawcá...teraz niestety tylko droga prawna zostala...UWAGA OSZÒSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIEKOMPETENCJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!niemiecka to tylko nazwa firmy,reszta to polskie badziewo..

Impet-Dach

Ja współpracuję z tą firmą już 6 lat i nie miałem problemu z płatnościami.

123abc

Firmy Inventeam oraz Arde-Haus to firmy ustawione na wskroś na oszustwa , wyłudzenia i kombinacje z ich głównym właścicielem na czele. Strona www - wygląda niby ok - szkoda, że nic na niej nie przybywa w realizacjach, poza chwaleniem się, że udało im się nowego partnera pozyskać, który płaci czyt. wyrzuca w błoto klikadziesiąt tysięcy pln i nic w zamian. Z tych opłat starszy Pan właściciel i jego młodszy kompan z Poznania (wspólnik) żyją i nie obchodzą ich w ogóle realizacje. Mnóstwo wierzycieli siedzi im na głowie. Niby korzenie niemieckie (nie wiadomo jakie, ale chyba te najgorsze!) właściciela ale z solidnością i uczciwością jest już tragicznie. Firmy wykonują coś dla nich do czasu, kiedy zorientują się, że im nie ma zamiaru zapłacić. Biorą kolejne firmy itd. A pieniędzy nie ma z czego ściągnąć, gdyż te firmy nic swojego nie mają (brak majątku własnego!!). Zleca a w ogóle nie płaci. Zaprasza kolejne firmy do współpracy i dalej nie płaci itd. aż chyba naiwne firmy się skończą!! Z dala od kombinatorów!!!

Zostaw opinię o Arde Development Richard Kulikowski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arde Development Richard Kulikowski