Jurajski Dom Brokerski Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Jurajski Dom Brokerski Sp. z o.o.

Robert

Witam wszystkich, od jakiegoś czasu zaglądam tu z ciekawości informacji dotyczących tych Państwa ale dalej cisza od 2015... Chciałbym zapytać czy pracował ktoś dla tych Państwa i jest zadowolony ogólnie z atmosfery/zarobków ogółem pracy tam. Będę wdzięczny

Jerzy

Firma niepewna nastawiona na zysk bez wzgledu na wszystko. Do celu po trupach. Tak przynajmniej ja to odczułem pracujac w oddziale JDM w Argentynie

Wiesz jak wyglądają umowy w firmie Jurajski Dom Brokerski Sp. z o.o. i czy można liczyć na dłuższą współpracę? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Jurajski Dom Brokerski Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jurajski Dom Brokerski Sp. z o.o.