Kleo Sp. z o.o.

Pszczyna

Opinie o Kleo Sp. z o.o.

kowal

Raczej nie ma problemu z wypłatami @świn, ale zobacz, że nawet nie ma rotacji wśród pracowników, więc atmosfera dopisuje.

Finko styl

widac nie masz pojęcia o budowie w Rzeszowie, to nie ich wyrzucili tylko sami odeszli ,bo inwestor był nie wypłacalny! Firma nasza była ich podwykonawca i wszystko nam zapłacili a sami nie dostali zapłacone do dziś! W Rzeszowie znają tego inwestora bo wielu firma nie zapłacił.wiec nie pisz bzdur

lokis

Tak przyjazna firma i taka porzadna tylko dlaczego z Rzeszowa z budowy ich WYRZUCILI ?!!! HA HA HA

Zostaw opinię o Kleo Sp. z o.o. - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kleo Sp. z o.o.