Opinie o GroupEuroService Sp. z o.o.

Paulina.W

Pracowałam w tej firmie i do tej pory mam dobre wspomnienia o niej, wynagrodzenie nie było złe powiedziałbym nawet że bardzo dobre, atmosfera też spoko - niestresująca. Gdyby nie duża odległość w dojazdach z pewnością bym z niej nie odeszła. Pozdrawiam Paulina

Weronika

@Klaudia piszesz, że byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej w GroupEuroService Sp. z o.o. Na tej podstawie również oceniłaś atmosferę panującą w firmie na nieprzyjemną. Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Misiek

Generalnie pracowałem w GroupEuroService Sp. z o.o. rok i musze powiedziec, że naprawdę dobra sprawa i fajni ludzie, nie ma problemów absolutnie z niczym, więc chyba warto próbować tutaj pracy, uwazam, że bardzo fajnie było i wspominam dobrze zdecydowanie

nick

Tak zastanawiam się, kto wypisuje takie głupoty. jeśli byłaś na rozmowie i nie dostałaś tej pracy to przecież nie pracowałaś tam. Skąd wiesz że tam tak strasznie i nie płacą? myślę ze po prostu jesteś zawistna, zawiedziona bo nie dostałaś tej pracy i dlatego takie posty... nie każdemu się udaje... może czas popracować nad sobą?

Klaudia

Ta firma ciągle szuka kogoś, nikt tam dłużej nie chce chyba pracować. Byłam tam na rozmowie. Atmosfera straszna. ZAROBKI MARNE i za nadgodziny nie płacą. Szefowa wykorzystuje ludzi na maksa a o umowie na czas nieokreślony możesz zapomnieć. Umowa zlecenie.

krzych

no z tym zatrudnianiem na czas nieokreślony to pewnie dopiero po próbnej umowie zlecenie, zazwyczaj na trzy miesiące, ale jak się sprawdzisz to serio tak jest

jamnik

Ja nie znam dobrze, bo dopiero myślę o pracy u nich i to jako pomoc księgowej. Widziałem taką ofertę na infopraca.pl w ogóle. Kuszą mnie zarobki, bo może to być ok 3000 zł do 3500 zł w miesiącu brutto. A to już całkiem w porządku pieniądze. I jest jeszcze możliwość premii. I zatrudniają na czas nieokreślony.

Znasz dobrze firmę GroupEuroService Sp. z o.o. jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o GroupEuroService Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GroupEuroService Sp. z o.o.