Opinie o MDL Expo International Sp.z.o.o. Sp.K.

Iza

@chce jechacwidzę, że byłeś bardzo zainteresowany/zainteresowana pracą w firmie. Czy brałeś/brałaś udział w rekrutacji? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej na temat Twoich doświadczeń. Czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jeśli udało Ci się dostać do firmy, to cenne będą również informacje na temat tego jak oceniasz MDL Expo International jako pracodawcę. Co sprawia, że warto pracować właśnie w tej firmie?

chce jechac

No i wtedy jest też bliżej do zatrudnienia niż dalej @stówka :D W dodatku nie wiem czy widzieliście, ale mają teraz nowiutkie oferty pracy na project managera. Wymagane jest doświadczenie w branży wystawienniczej, znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji, czy gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych. Gdzie to się tak wyjeżdża? :D

skyfa

Już zatrudnili, młodą bez doświadczenia...

ml

Witam, ile można dostać na rękę na początek? Obecnie szukam pracy

torreador byków

Firma cały czas się rozwija i widać to gołym okiem,na tle innych firm targowych wypada bardzo dobrze. Wynagrodzenia sa na czas a to jest najważniejsze,reszta to kwestia dogadania sie indywidualnego.Więc za bardzo Ci nie pomoge,warto przyjśc i złożyc CV rozmowa w cztery oczy i sprawa jasna.Podejmując prace w firmie targowej trzeba sie przestawić i zmienić tok myślenia,bo myślenie pewnych osób nie jest ich mocną stroną. I nie pisze tu o firmie MDL,mówię ogólnie.Bardzo specyficzna branża.

blubrator
@torreador byków 21.10.2015 18:17

wynagrodzenie jeżeli chodzi o tę firmę wcale nie jest na czas to po pierwsze,po drugie miesiąc w miesiąc pracujesz po 12 godzin dziennie,obecnie również nocami,nie ma zmiłuj,firma praktycznie nie ma ludzi do pracy,odpychają się podwykonawcami którzy sami sobie produkują stoiska,więc o jakim rozwoju tu mowa? to raczej powolna agonia...

TOORREADOR BYKÓW
@blubrator 24.10.2015 12:44

soldier

Witam, a kasa jest na czas? Bo sie zastanawiam na zlozeniem podania. A da sie zarobic?

Felek

Witam, kasa jest na czas? Da rade cos zarobic?

Felek

Witam, jak wyglada sprawa z wynagrodzeniami? Da sie przezyc za wyplate? Jest kasa na czas?

mypodwykony

niech wszyscy maja nas podwykonów w swojej opiece,ruszyła zabudowa imprezy targowej silmo i już są pierwsze wpadki a gdzie reszta.....stoiska od gryzzlego,aż strach się bać co się urodzi,czego nie będzie,ile będzie nam brakowało,Jarku ogarnij się wreszcie,mamy dosyć płacenia z własnej kieszeni za jego błędy,i nie będziemy ego robić,niech z własnej kieszeni pokrywa nasze starty,ile można,no ile???

yhy yhy

(usunięte przez administratora) ale jest ważniejszy temat Jarku,jeden z kierowników jest Ci naprawdę niepotrzebny a zwą go gryzzly...naprawdę przejrzyj na oczy wreszcie,naciągacz godzin,ściemniacz jakich mało i kłamczuch,pracowałem w MDL i wiem co mówie,obgaduje wszystkich żeby tylko ratować przed Tobą Jarku swój niemały tyłeczek

bizuu

(usunięte przez administratora) Plus jedynie za ludzi (usunięte przez administratora) że w miarę ze sobą współpracują (pomijając obgadywanie i donoszenie)

@bizuu 22.07.2015 12:37

(usunięte przez administratora) [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

szybki

@szybki 13.05.2015 10:47

"szybki" sądząc po Twoim wpisie musisz być tak tępy jak ta treść . Bardzo dobrze,że tam już nie pracujesz.Może ta firma osiągnie coś więcej niż Twoja pełnowartościowa wypowiedź. Tacy ludzie eliminują się sami:) Nie pozdrawiam.

@jagoda 14.05.2015 17:51

SZYPKI JEST OK TY JESTES PAJAC

ktosik

jagoda

nie wiem czy ktoś aż tak by się poświęcał dla samej firmy, wydaje mi się, że dojezdzać godzine do pracy to już jest dużo, a co dopiero 50 km.. ja bym chyba nie był zdolny na takie poświęcenia @erel, a czy Ty wiesz może coś o aktualnej rekrutacji, czy prowadzą jakąś obecnie, bo jakoś nie widzę nigdzie ogłoszeń.

zainteresowany

Ile płacą na miesiąc? I czy pokrywają koszty przejazdu, oraz zapewniają darmowe zakwaterowanie?

pracownik-na szczęście byłyy

pocominick

WIKARY

ZA PRACE SIE PLACI CO MIESIAC PAJACU!

edi

Jak tak się komuś coś nie podoba to niech się zwolni,nikt nikomu nie każe tu pracować na siłę.Praca jak każda inna jest ciężko ale ważne że wypłaty są na czas. Najlepiej narzekać i nic nie robić.Wszędzie dobrze gdzie Nas nie Ma.Firma jak każda inna w Polsce są plusy i minusy...Lepiej zawsze wierzyć że będzie dobrze.pozdrawiam

Pani z GS-u

A w polskim oddziale MDL jest Grzegorz - wykwalifikowany kierownik z prawdziwym potencjałem z wykształceniem technicznym zabudowy stoisk oraz doskonały organizator pracy.Człowiek orkiestra co potrzebujesz masz od ręki załatwione o co sie nie zapytasz zawsze doradzi i pomoże. DZIĘKUJEMY i zapraszamy na drożdżówki:)

@Pani z GS-u 27.11.2014 20:01

HA HA JESTES OK POPIERAM (usunięte przez administratora)

stefan

N:)

Grzesiu pizda

Zatrudnij się tam to się dowiesz o co chodzi. zapraszamy i się polecamy:)

POPIERAM

targowicz

@targowicz 27.08.2014 21:39

jesteś chyba bardzo chory!

M.

Firma bardzo solidna wg mnie i bardzo profesjonalna. Jakosc stoisk na wysokim poziomie i latwo sie z nimi wspolpracuje. Ja szczerze polecam firmom, ktore sie wystawiaja na targach w Polsce i zagranicą.

asia

niestety w niemieckim oddziale a raczej w głównej siedzibie jest tak samo. (usunięte przez administratora)

nieznany

a jak to wygląda w Niemieckim oddziale??Slyszałem ze jak pracujesz pod Niemcy to nie ma problemów??

michalek

A.K

paszczak

Sztefan lufa

expo

Zostaw opinię o MDL Expo International Sp.z.o.o. Sp.K. - Wargowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MDL Expo International Sp.z.o.o. Sp.K.