Opinie o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy w Krynica-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy w Krynica-Zdrój

Chętnie zabiorę po drodze w stronę krynica zdrój dnia 22 sierpnia 2019 z rana.

miła 13 07 2019

Czekam na odpowiedz

Jadę na turnus 2019.07.11 z Rzeszowa samochodem, mogę zabrać zainteresowanych. Pozdrawiam.

miła

Jadę na turnus 12.09.2019. napiszcie jak jest obecnie? Niektóre opinie są bardzo złe, czy tak jest naprawdę?

Aplikowałeś na stanowisko Oligofrenopedagog oferowane przez firmę Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia

Ela

Jedzie, ale nie z Białegostoku

wiola
@asa

jadę z olsztyna w tym terminie..........szukam połączeń pks i pkp

jad
@asa

jade tel (usunięte przez administratora)

Aga

Mam turnus od 12 września . Czy moze ktoś z Radomska lub okolic jedzie również w tym terminie? Dokładam się do kosztów podróży.

wiera

Wiera-Jadę do tego sanatorium w 07.2019r.z olsztyna.Czy mogę się z kimś zabrać na dojazd do Krynicy?

Ada

Wybieram się do sanatorium Continental w sierpniu tego roku i proszę o najnowsze opinie. To co przeczytałam dotychczas mnie przeraziło. Proszę, opiszcie swoje wrażenia z ostatniego swojego pobytu. Mam nadzieję, że coś się zmieniło na lepsze.

JOLA

Witam, byliśmy z mężem w marcu 2019r. pierwszy raz w sanatorium, dostaliśmy w Krynicy Zdrój w Continentalu, czytałam przed wyjazdem różne opinie i byłam przerażona, ale okazało się, że jest inaczej niż w opiniach, począwszy od pań z recepcji a potem wszystkich pracowników tego sanatorium byli mili i uczynni i pracowici. Pokój mieliśmy akurat świeżo po remoncie , był nowocześniejszy, o reszcie pokoi się nie wypowiem bo nie widziałam. Posiłki były urozmaicone, codziennie inne potrawy i smaczne, najedliśmy się z mężem wystarczająco. Nie rozumiem ludzi narzekających! Mają posiłki ugotowane, podane i pozmywane, zabiegi w jednym miejscu - nie muszą biegać po innych ośrodkach. Jak komuś nie odpowiada to niech jeździ prywatnie, ale też odpowiednio zapłaci. Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni!!! Dziękujemy wszystkim pracownikom za opiekę, zabiegi i miłe wspomnienia z sanatorium. I miejscowość urocza. Naprawdę POLECAM!!!!

barbara

Słuchajcie dosyć że warunki PRL to na dodatek w tej pięknej słonecznej pogodzie nie można korzystać z tarasu gdyż nikt o takie rzeczy nie dba.Usłyszałam od siostry że czuje się tak jakby nic się nie zmieliło przez te 30 lat Może czas najwyższy pokazywać to dziennikarzom niech ocenią postęp rozwoju kraju.

Zawiedziona

Moja opinia na temat sanatorium Continental jest jak najbardziej negatywna, pokoje obskurne z porwanymi kolcami na łóżkach Okropność. Posiłki minimalistyczne, jak w szpitalu Nwiększe uwagi mam do zabiegów,które trwają 10 minut na przykład kąpiel mineralna i borowinowa bezsensowny marnowanie wody i borowiny pielęgniarki i recepcjonistki bardzo miłe ale lekarz jest bardzo nieprzyjemny, brak jakiejkolwiek współpracy z pacjentem. Przykro

Krystyna

Byłam w Continental, na wejściu pokój był obskurny, syn nie chciał mnie zostawić, firanka trzymała się na dwóch Żarkach, na balkonie parapet urwany stercząca ostra blacha, w łazience nie umyta muszla, brodzik, zerwana słuchawka prysznicowa, tragedia, ciasno, podłoga obskurna i jakiś śmierdzący chodnik. Dobrze, że było ciepło i większość czasu spędzało się poza pokojem. Kobiety w recepcji napuczone i nieprzyjemne (za karę tam pracują). Zabiegi dobre (skracane).

Marta 25

No to powiem tak... Dla mnie sanatorium Continental to jest cudowne miejsce gdzie można ze swoimi bliskimi tam spędzić miły i udany pobyt. Krynica Zdrój- kocham te miasto, Ja co rok tu przyjeżdżam i nigdy z tego miasta nie rezygnuje. Dla mnie wszystko jest super: wyżywienie, zabiegi i rehabilitanci też są wporządku :) Moje sugestie dla Sanatorium Continental: nie mam żadnych Lubię atmosferę w Sanatorium Continental za: W sanatorium się człowiek nie nudzi... jest dużo rozrywek. Najbardziej mi się podobają dyskoteki, i można sobie pograć w snookera i bilard... Oraz wyżywienie jest dobre i nie mam na co narzekać

Marta 25
@Marta 25

Jestem już zawiedziona :( remont w Continentalu wporządku, ale dlaczego usunęli kawiarnie z dyskoteką i bilarda... W wolnym czasie wieczorami fajnie i przyjemnie było pójść pograć albo potańczyć... Zniszczyli wszystko!!! Ludzie w Krynicy jest blisko kościół... po jakiego grzyba kapliczka do modlenia się???

Zielona
@Marta 25

Dziękujemy za opinię pracownika sanatorium. Pacjenci są innego zdania. Obsługa na recepcji nieżyczliwa i nieprzyjemna. Jedzenie okropne mało i niedobre. Śniadanie niedzielne - łyżeczka strasznego w smaku twarogu. listek sałaty, ćwiartka pomidora, dwa plasterki indyka w galarecie ( widać przez nie górę parkową)

iwonathc

Przebywam obecnie w sanatorium Continental na trzecim piętrze robią remont byłam u dyrektora podobno to normalne. Skuwają kafelki, rwią parkiet, kują ściany jest kurz , brud .Na korytarzu nie ma prądu można wybić zęby, porozciągane kable. Pobierają opłaty za telewizor 60 zł.i nie można korzystać bo wciąż są wyłączenia prądu lub brak sygnału w telewizji a gdy zareagowałam, że za to zapłaciłam pan dyrektor wręcz był oburzony jak mam czelność domagać się zwrotu zapłaconych pieniędzy .Zapłaciłam za coś co nie funkcjonuje - kpina.Jeżeli o tym wiedzą dlaczego pobierają opłaty ? Pan dyrektor umie liczyć tylko swoją kasę, mnie nik nic tu nie dał za darmo więc się domagamjeśli za coś płacę prywatnie a oni niech się wywiązują z zawartej umowy. Nie polecam tego sanatorium, przynajmniej teraz w tym terminie.

kuracjuszka z Małopolski
@iwonathc

Witam, ja byłam na turnusie w dniach 24.08.-11.09.2018. Sytuacja z remontem nadal trwała, tylko że ekipy remontowe przeniosły się na parter. Trzeba było zmierzyć się z kurzem, mokrymi posadzkami, rusztowaniami itp. Co do wyżywienia i obsługi medycznej - nie mam zastrzeżeń, może dla mężczyzny to trochę za małe porcje. Owszem, w razie uczestnictwa w wycieczce prowiant powinien być wydany a nie był. Mnie dostało się studio na II piętrze, tuż nad rurą wentylacyjną z kuchni - nie można było otworzyć drzwi balkonowych ponieważ szum był nie do wytrzymania (okno się nie otwierało, chociaż pokój był po remoncie). Nie mówię już o odpoczynku na balkonie. Na naszą prośbę o zmianę pokoju Pani w recepcji zareagowała zdziwieniem i oczywiście odmową. Wypożyczanie czajnika za odpłatnością i opłata za telewizor to w XXI wieku delikatnie mówiąc obciach. Jeżeli ktoś wybiera się samochodem to parking jest płatny i malutki w stosunku do obiektu.

Betia 2018

Przebywałam w sanatorium MSWiA Continental w Krynicy Zdrój. Z pobytu jestem nie zadowolona. Jedzenie okropne na okrągło mielone , surówka z kapusty kiszonej i czerwonej , zupy zimne przesolone lub na kostkach rosołowych, śmietana w zupie zważona, ziemniaki nie dobre , talerze ubite i takie podawali ludziom do jedzenia, krzesła koszmarne, po zjedzeniu posiłku nie można bylo wstać bo za plecami druga osoba siedziała za mało było miejsca. Jeżeli chodzi o zabiegi były na miejscu ale za krótkie bo laser 7 min a kąpiel 10 min. to jest za mało bo mam doświadczenie i wiem ile takie zabiegi powinny trwać , pokoje skromne ściany brudne w łazience brodzik sie zatykał woda dobrze nie spływała. Telewizor opłata 60 zł czajnik 15 zł i klimatyczne 3,50 za dzień. Byłam w innych w sanatoriach i nie pobierali opłat za klimatyczne i za czajnik to chyba wyjatkowo w tym sanatorium. Nie polecam nikomu tego sanatorium.

gość
@Betia 2018

we wszystkich sanatoriach, w których byłam była opłata klimatyczna, wysokość jej ustalają lokalne samorządy

polon

Właśnie zrezygnowałem z pobytu w tym Sanatorium, nim tam się wybrałem. Dopłaty do każdego pokoju od pojedynki do wieloosobowego / co więc dają za darmo, na korytarzu ?/, parking płatny, opłaty klimatyczne i inne idiotyczne. Mieliśmy jechać z żoną i dzieckiem, zażądali 75 zł za tzw.dostawkę za dzień. Koniec turnusu 25 XII !!! , co tam robić w Wigilię i I dzień Świąt ? Napisałem skargę do Dyrektora i NFZ. Płacz i płać. Czekaliśmy 2 lata, składki płacimy ponad 30 lat. Napiszę jeszcze do Ministerstwa ...

gość
@polon

opłaty klimatyczne są wszędzie, płatne parkingi również, a w Wigilię i Swięta zamiast siedzieć przy stole i się obżerać można pospacerować, wyjdzie na zdrowie

Wiki

Kilka dni temu wróciłam z sanatorium MSWiA ,,Continental" z Krynicy Zdrój. Chciałam się podzielić bardzo niemiłymi informacjami. Ten ośrodek nie jest dla ludzi chorych.Na wstępie przechodzi się test wytrwałości rejestrując się o godz. 12 ,00 należy koczować /brak miejsc do siedzenia/ do godz.14.00 aby otrzymać KLUCZ.Czytając tablicę informacyjną dowiedziałam się że jest kawiarnia nic podobnego brak.Jedzenie najgorsze z moich pobytów/polecam Szczawnicę Dzwonkówka, Rymanów/ moja dieta cukrzycowa różniła się od podstawowej tym, że nie było smażonego, natomiast co drugi dzień jajka/ a gdzie dietetyk??/ brak surówek a jeżeli były to znikome ilości . Pytając o wartość obiadu otrzymałam informację 24 zł. Wyjeżdżając na wycieczkę brak prowiantu /oszczędności/ a z NFZ pobieracie Państwo całodzienne wyżywienie. W innych sanatoriach w Krynicy prowiant jest. Pokoje 2 osobowe na 3 osoby gdzie 2 krzesła i 2 szafki. Trzeba przyznać że jest czysto sprzątanie częste. Trzeba płacić również za czajnik, nigdy nie płaciłam. Zabiegi normalnie jak wszędzie oprócz fizjoterapii, panie niemiłe nie przestrzegające godzin.

halina
@Wiki

Właśnie tam się wybieram . I zaczyna mnie to przerażać .

Grazka
@halina

Byłam od 23.01.2018 - 13.02.2918 i potwierdzam, jedzenie ???????????????????????? Pokoje kiedyś były 2 - osobowe na sile wciśnięto trzecie łóżko i jest 3 osobowy . No może na wyższym pietrze to były pokoje dwu osobowe. Zabiegi .... n9 na mo8m turnusie była wymiana wanien wiec zabiegi przeleciały. Położenie sanatorium super bo w centrum. Obsługa jak dla mnie to SUPER, miła uśmiechnięta pomocna To tez bylo moje najgorsze sanatorium. Panowała jeszcze epidemia grypy wiec tydzień pierwszy jak9 tako potem to już ......

@halina

Witam I co jak było?

Stella

A jak się pracuje w takim miejscu? Taka cisza więc przypuszczam, że bardzo dobrze ale opinia byłaby pomocna.

jerzy205

Roman Mam to pobyt 3-tygodniowy.Wszystko jest ok poza jedzeniem.Jestem cukrzykiem a co z tym się wiąże odpowiednia dieta..Porcje,które dostaję są raczej dla dzieci 4-5 letnich.Dokupuję jedzenie po kolacji i śniadaniu a po obiedzie zamawiam zestaw obiadowy z firmy zewnętrznej.W końcu chyba to nie o to chodzi.Starsza Pani siedząca przy stoliku ze mną oddaje mi część swojej porcji podobnie jak moja żona.To naprawdę żenada-dramat.Jedzenie dobre ale bardzo mało. Pozdrawiam Roman

Zostaw merytoryczną opinię o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy?

Zobacz opinie na temat firmy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3.2/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Nitribitta 4
    33-380 Krynica-Zdrój