Opinie o Pharma & Beauty Center w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pharma & Beauty Center. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pharma & Beauty Center o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pharma & Beauty Center w Poznań

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Becia Nowy wpis

Od pierwszych? Od pierwszego. Tak

Agnieszka

Firma jest nierzetelna i nieuczciwa. Pobiera przedpłatę za towary, których nigdy nie dostarcza i nie zwraca tej przedpłaty. Zmienia formy prawne i siedziby. Aktualny adres, który podaje na stronie jest tylko biurem wirtualny. Przestrzegam przed współpracą z tą firmą.

Janusz
@Agnieszka

Miałaś sytuację, że mimo zapłaty części kwoty za dany towar fizycznie go nie otrzymałaś? Daj znać, jak to dokładnie wyglądało w Twoim przypadku.

Agnieszka
@Janusz

Firma przyjmuje przedpłatę, nie dostarcza towaru i nie chce zwrócić przedpłaty. Już przy przyjmowaniu przedpłaty wiedzieli, że nie będą w stanie dostarczyć towaru. Na dzień dzisiejszy znam kilka firm, które miały taką samą sytuację z firmą PBC.

AS

Nie potwierdzam...

Krystyna Nowy wpis
@Agnieszka

@Agnieszka, jak to wygląda teraz? Udało się odzyskać przedpłatę w przypadkach, o których pisałaś? Mnie zastanawia, czy PBC zatrudnia obecnie pracowników i na jakich zasadach. Wie ktoś?

Agnieszka Nowy wpis
@Krystyna

Nie, nie udało się odzyskać przedpłaty.

Kodo Nowy wpis
@Agnieszka

Ja nie mam z nimi żadnych problemów. Pracuję z nimi od 3 lat.

Nie płacą przewożnikom za wykonane transporty!!! Co chwila nowe wymówki. Brak słów!

Ja nie mam z nimi problemu, kasa przychodzi

kasia
@Adam

powiedz jak to robisz. my czekamy już 2 lata na zwrot przedplaty

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Szukam fryzjera/barbera w firmie Pharma & Beauty Center? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Przewo

Nie płacą przewoźników za transporty. Na obietnicach się kończy. (usunięte przez administratora)

Zbigniew
@Przewo

O czym dokładnie wspominasz? Mógłbyś rozwinąć ten wątek i napisać coś więcej o współpracy z tą firmą? Byłoby to bardzo pomocne dla osób, które chciałaby podjąć ewentualną pracę w Pharma & Beauty Center. Dziękuję.

@Zbigniew

Najpierw płaci A później już nie, co chwila jakieś inne bajki aż musi wkroczyć windykator, ktory i i tak ma problem żeby ściągnąć pieniądze. (usunięte przez administratora) Zmienia biura co chwilę, nie odbiera korespondencji z wyzwaniami do zapłaty. Nie polecam. Oby takich firm nieuczciwych jak najmniej.

@Zbigniew

Z tego co wiem to nie płaci pracownikom albo płaci z opoznieniem

@Przewo

@Przewo A czy wiesz to z własnego doświadczenia czy po prostu słyszałeś o tym od kogoś? Chodzi mi o to czy to potwierdzona informacja? Jesteś pracownikiem Pharma & Beauty Center? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Trans
@Przewo

Nie mamy takich sytuacji od wielu lat. Chyba ktoś coś pomylił.

Krystyna
@Trans

Czyli - Twoim zdaniem - w Pharma & Beauty Center raczej nie ma problemu z terminowością wypłat. To oczywiście bardzo dobrze. A w jaki właściwie sposób jesteście tam rozliczani? Napisz mi coś więcej o systemie wynagradzania w tej firmie.

Sabina

Podpowie ktoś jak się przygotować na rozmowę?

Aga

@Klientka Skąd takie pytanie? Czyżby konkurencja chciała żeby tak było?

klientka
@Aga

podobno kosmetyki niemieckie są do przejęcia..

@klientka

A jakie kosmetyki?

Hanka
@klientka

Aga, nadal śpisz? Śni ci się?

Klientka

czy prawdą jest , że firma PB Center zbankrutowała ?

Hanka
@Klientka

Ludzie, co wy piszecie, płaci wam ktoś za to?

Kazimierz

@Ann możesz coś jeszcze dodać ze swojej strony? Twój komentarz niewiele nam wyjaśnia. Polecasz firmę Pharma & Beauty Center pod kątem atmosfery, benefitów pozapłacowych, a może możliwości awansu? Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

Czy ktoś ma nr telefonu do p. Moniki?

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy warto aplikować do firmy?

Ann
@Zainteresowana

ja zdecydowanie polecam :)

Współpracowałam ta z firmą kilka lat. Bywały wtopy fakturowe, braki w towarze, małe pomyłki. Zawsze obsluga miła i chętna do współpracy. Niestety od kilku miesięcy współpraca z Pbc to jakaś pomyłka. Wieczne sciemy co do dostawy towaru. Tak jak się spodziewałam towaru już nigdy nie będzie. Trudno. Szkoda,ze tyle czasu byłam zwodzona i czekałam na marne.

Doro
@Kasia

To prawda, ale od Ok miesiąca wszystko powróciło do normy i świetnie funkcjonuje. Polecam

Betka

Firma to doskonały zespół bajkopisarzy, którzy dają obietnice bez pokrycia. Są łasi na kasę i nic więcej nie są w stanie zaoferować. Szef jest trudnym człowiekiem, nie traktującym innych poważnie, nie pozwalającym dojść do słowa i nie akceptującym tego, że może się mylić. Nigdy więcej współpracy z tak niepoważną i nieprofesjonalną firmą!

Marek Z
@Betka

Nie wiem o czym piszesz, żadnych bajek nie sprzedają, za to doskonałe produkty, których nikt inny nie ma.

Betka
@Marek Z

Doskonałe produkty za które płacisz i nigdy ich na oczy nie widzisz, bo zwyczajnie ich nie dostarczają. Ważne, że jest kasa. Oszuści, nie warto psuć sobie nerwów na takiego dostawcę.

Marek Z
@Betka

Ja tego nie potwierdzam, może masz pecha...

Partner

Jesteśmy wieloletnim partnerem firmy PB Center i jesteśmy bardzo zadowoleni

Baśka

Kupuję od nich od 5-6 lat, jestem zadowolona, doskonałe produkty, zawsze dużo próbek, długopisy, długie terminy płatności i co ważne mili sprzedawcy. Dostawa 24 godziny, żadnych problemów. Ja jestem zdecydowanie za współpracą.

Coś tu zmyślacie, my, profesjonalna firma kosmetyczna z Warszawy pracujemy z PB Center od 4-5 lat i... jesteśmy mega zadowoleni. 1. Super produkty, powalają inne 2. perfekcyjna, słowna obsługa 3. płatność 2-4 tygodni, czyli 0 ryzyka 4. dostawa 24 h 5. bezproblemowa wymiana towaru w przypadku uszkodzeń lub innych zastrzeżeń 6. polecamy!!!

Jan

Ja nie mogę potwierdzić tego co tu piszecie, może wiele się zmieniło... Jestem bardzo zadowolony ze współpracy

majeran

sesiono, nie wydaje mi się, ale warto obserwować działalność

monika

Kupowałam u nich kosmetyki, ale od kilku miesięcy u nich nie zamawiam. Długo byłoby opowiadać o przejściach z PBC. Mało profesjonalna firma, odradzam współpracę.

manager

Nie wywiązują się z płacenia! Nieuczciwa firma.

Waldy
@manager

komu i za co??? przecież ty kupujesz u nich...

Zostaw merytoryczną opinię o Pharma & Beauty Center - Poznań

Pharma & Beauty Center
2.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul. Błażeja 30D
    61-608 Poznań