S.O. BOBY Spółdzielnia Ogrodnicza

Opinie o S.O. BOBY Spółdzielnia Ogrodnicza

mario14

Kasa 8zł na reke. Ogólnie ciezko zalezy gdzie sie trafi ale trzeba sie orobic. Są dwie zmiany od 8 do 18 i od 18 do 4 siedem dni w tygodniu w sezonie. Nie ma na nic czasu po za praca. Mozna tu sobie przyjsc na krotki okres dorobic dluzej nie ma sensu.

Zostaw opinię o S.O. BOBY Spółdzielnia Ogrodnicza - Boby-Wieś

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.O. BOBY Spółdzielnia Ogrodnicza