Grupa Kopernik

Kraków

Opinie o Grupa Kopernik

Julita

@ewawidzę, że interesowało Cię podjęcie pracy w Grupie Kopernik. Czy udało Ci się do niej dostać? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy. Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do właśnie tego pracodawcy? Na jakie warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju mogą oni liczyć? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

olek
@Julita 24.08.2017 10:26

Nie będą w stanie liczyć na żaden rozwój. W tej firmie zasada jest jedna - im bardziej wchodzisz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szefowej i więcej robisz nadgodzin (niepłatnych) i odbierasz telefony po pracy, tym większe masz szanse, ze zostaniesz i dostaniesz jakas premie. Ale jak nie wejdziesz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i bedziesz wychodzic z pracy na czas, to nie licz na nic. zostaniesz z gory wrzucony do gorszego sortu pracownikow. prze tą firmę przewija się tyle osob, że tylko w tym roku moznaby naliczyc rotacje na poziomie przynajmniej 20 osob. brak organizacji kompletny, hrka urwana z choinki, nikt nie zarzadza. niktore osoby pracuja na 2-3 stanowiskach bo nikt nie chce przyjsc do pracy.

ewa

No to dzięki za info @moo bo w sumie nie pomyślałam, że mogą kogoś przez fb szukać :)

moo

@ewa ja ze wzgledu na zwiększona iosc zajec na studiach musiałam zakonczyc wspołpracę - nie była w stanie tego juz pogodzic. Ale obserwowałabym ich profil na fb lub stronę - z tego co wiem firma rosnie i czesto kogos szukają.

moo

Praca w porządku, atmosfera bardzo w porządku, przełożeni nieco pogubieni ale bardzo, bardzo sie starają. Firma dba zeby ludzie mieli mleko, owoce, jogurty. Regularne wyjscia integracyjne, każdy większy i mniejszy sukces świętowany. Bardzo życzliwa atomosfera i mozna sie dogadac odnosnie wysztkiego.

ATU

ZAleży co to dla Ciebie jest zbyt wiele, dwójke na początku dostaniesz to chyba nieźle, a jak się wciagniesz i faktycznie ogarniasz tematy to 3-4 szybko wyciagniesz. Z umową jest tak że na próbny mieli zawsze zlecenia, czy to źle czy dobrze - cieżklo powiedzieć, a potem to zalezy na cyzm Ci zależy :)

xxx

pracowałem w grupie kopernik pól roku, była to dla mnie bardzo dobra praca jak na tamtą chwilę. Tzn. musiałem pogodzić ją ze studiami i zalezało mi bardziej na zdobyciu doswiadczenia niż super płacy. Młodzi, energiczni ludzie tworzą tą firmę i to jest fajne! Oglnie pozytywnie. Odszedlem bo chciałem jakiś zmian, ale do dziś utrzymuję kontakty z wiekszością ludzi stamtąd.

Lena

Stresująca praca, ale ciekawa i nie zamieniłbym jej na inną. Codziennie coś się dzieje, przewija siię mnóstwo ludzi, nie ma czasu na nudę. Pensja płatna zawsze termonowo, z szefami jesteśmy na ty i chodzimy na piwo :)

KK-a

Zatrudniłam się, bo chciałam zdobyć jakieś doświadczenie w finansach i zobaczyć jak ta branża wygląda od wewnątrz. Zajmowalam się formalnościami związanymi z pozyczkami, zdobywaniem kontaktów itp. Dowiedziałam się bardzo dużo rzeczy które na pewno wykorzystam w przyszłości zakładajac swój biznes. Dobrze dogadywałam się z szefami i pracownikami, było wiele integracji itp. Ze swojej strony – polecam.

Rom-G

Widzę że konkurencją nie śpi, może czasem warto się skupić na działaniu zamiast na czarnym pr? jak myslisz Tomku :) ?

buhhaa

Moi Drodzy, Czytam to i nie wierzę. Ja tam również pracowałam. Pamiętam jak mój "superowy" szef kazał mi napisać jakieś pozytywne komentarze na gowork żeby było że ich firma jest zarąbista. W rzeczywistości wcale tak nie było. Po pierwsze zauważcie sobie że te opinie które są dobre to każda jedna zachwala elastyczny czas pracy i dobrą pensję. Jednym zdaniem żyć nie umierać. To skoro jest tak super to dlaczego wszyscy zmieniają tak świetną pracę? Po drugie wiem ile dziewczyn tam pracowało. Można by na palcach u jednej ręki policzyć a tu wypowiedziało się troszkę więcej osób a to raczej nie możliwe... A po trzecie skoro taka wspaniała jest ta praca to dlaczego niby taka duża rotacja ludzi jest?? Ciekawa jestem który z Panów rządzących firmą zlecił wystawianie pozytywnych komentarzy :) Dobrze że ja ich nie posłuchałam i wcześniej odeszła. Znalazłam naprawdę fajną pracę a każdą min którą tam spędziłam chciałabym wymazać z pamięci... Życzę wszystkim powodzenia :)

k----na

pracowałam co prawda krótko – tylko 2 mies bo potem dostałam ciekawsza ofertę – ale byłam zadowolona. Elastyczny grafik, mozliwosc wykazania się własną inicjatywą, prezesi ok. nie podobało mi się co prawda biuro i jego wyposażenie, ale to raczej z drobnostek :p

a88

nie rozumiem do końca negatywnych opinii... Chyba pracowałam w innym miejscu ;) owszem jest pełno roboty i trochę stresu, no ale ludzie każda bardziej odpowiedzialna praca związana jest z jakimś stresem! Grunt to miec dystans... szefowie są ok, na luzie, można z nimi szczerze pogadac. Wypłaty terminowe. Ciekawe zadania do wykonania. Ja mam bardzo dobre wspomnienia.

ols

Fajna firma, młodzi ludzie. Dobre miejsce do zebrania doświadczenia zawodowego i sprawdzenia się w różnych dziedzinach. Platna wybitne nie jest, ale są premie i ekstra kasa więc jest ok. A super zespół dużo wynagradza ;)

Bala

Praca co prawda na umowę zlecenie, ale bardzo elastyczna i można ją pogodzić ze studiami albo innym zajęciem. Dogadujesz się co do godzin pracy, możesz przyjść później, albo być wcześniej... nie ma z tym problemu – byleby zadania były wykonane. Trzeba się sprężać i pracować dość szybko, co nie każdemu może pasować. Ja osobiście dobrze się odnajdowałam w koperniku.

VikaA

Pracowałam tam prawie rok (potem skończylam studia i znalazłam pracę bardziej zgodną z moim zainteresowaniami) i bylam zadowolona. Zespól był zgrany, z szefami szło się dogadać , poznałam wielu ciekawych ludzi i mogłam wykazać się w wielu dziedzinach. Jako minus – kiepska organizacja.

Ona89

jest ok... płacą terminowo, obowiązki wyznaczają na cały tydzień i panuję je sobie sama, zwracają koszty

Magda

Dziwna sprawa te opinie tutaj. Widać konkurencja nie próżnuje tylko smaruje tutaj. Praca jest dość specyficzna – tzn dużo zadań, dużo stresu – ale mnie akurat się podobała, bo dużo się w niej nauczyłam i nie mogłam narzekać na nudę :D odeszłam tylko ze względu na przeprowadzkę do innego miasta

agi

No to pochwalcie się ile konkretnie wam płacą za ta każdą jedną konkretną godzinę przepracowaną? Macie chociaż umowy o pracę?

Ja jestem zadowolona z pracy. Dużo obowiązków ale płacą Ci za każdą przepracowaną godzinę, wynagrodzenie odpowiednie.

praca

Ja zaczynam w przyszlym tyg... Po rozmowach wyglada, ze będzie ok. Na rozmowie wymagajacy ale zaproponowali takie warunki jak chcialem.

mia

Pracowałam w tej firmie i byłam bardzo zadowolona z możliwości rozwoju i tego, że jest to firma, w której wiesz, że masz wpływ na jej działanie i rozwój. Oczywiście, że właściciele zwracają uwagę na koszty i często wymagają od pracowników tego czego sami nie potrafią zrobić ale po to właśnie zatrudnia się specjalistów. Jestem przekonana, że za kilka lat będzie to duża i znacząca firma, bo właściciele widzą jak zarządzać zasobami, które posiadają. Jeśli chodzi o umowę, to wszystko zostało jasno przedstawione na rozmowie. Najbardziej zadowolona byłam z tego, że mogę się wykazać, że dbają o pracowników i przedstawiają ścieżkę możliwości i rozwoju. Ja jednak dostałam możliwość pracy w dziedzinie, która bardziej mnie interesuje ale przez te kilka miesięcy wiele się nauczyłam.

Ga

Ale straszycie.Pracował tam ktoś jako pracownik zdalny na pół etatu? Oferta skierowana dla niepełnosprawnych . Podobno mają dużo chętnych.

adam

Wysłałem do nich CV. Smieszny jest formularz, który dołączają do oferty pracy. Za tak niską pensję, jaką mi zaproponowali nie powinni robić takich cyrków przy rekrutacji, jakieś formularze "opisz siebie w 5 słowach" itp. Żenada do potęgi, (usunięte przez administratora)

były student

Pracowałem i bardzo sobie chwalę ,nikt mnie nie oszukał nawet na złotówkę ,wypłata zgodnie z umową ,nawet dostawałem premię ale nie za darmo ,trzeba się starać i pracować efektywnie -płacą za EFEKTY PRACY a nie za przyjęcie się do pracy.

były pracownik

Hej, poniekąd sie zgadzam z tym co tutaj jest napisane ale - trzeba pracować aby były pieniądze (wiadomo) ta praca nie jest z cyklu czy sie stoi czy sie leży 1000zł się należy... płacą w terminie... działań nie zgodnych z prawem tam nie widziałem. O golnie praca cieżka ale opłacalna - jak sie chce to się da:) ja musiałem sie z wolnic z powodu wyjazdu - rozszedłem się z nimi w dobrych kontaktach. A biurka z OLX? - hehe lepiej zeby mi płacili niż zeby kupowali nowe meble....

market

Ja tez tam pracowałam. Płacić płacą i na rozmowie są mili i ogolnie w samych superlatywach mowią o firmie ale później po nie całym miesiacu jest piekło. Mozna zuwazyc ze co jakis czas widnieje to ogloszenie na gumtree i na olx. (usunięte przez administratora) Zreszta sama sie przekonasz.. Ale mimo tego zycze ci powodzenia.

domi

hej, mogłabyś mi napisać coś więcej na maila? bo bylam wczoraj tam na rozmowie, dzisisaj dzwonili i umówilam się na podpisanie umowy, ale po tym co napisałas sama już nie wiem... :( napisz prosze co więcej, mozesz na maila - peciak.dominika@gmail.com jak z zapłatą? czy naprawde nie da się z nimi dogadać?

ada

a możesz coś więcej napisać? Orientujesz się może jak wygląda praca w dziale marketingu i pr? Zastanawiam się, czy warto aplikować...

Zostaw opinię o Grupa Kopernik - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Kopernik