JABBA sp. z o.o.

Tarnów

JABBA sp. z o.o.

Opinie o JABBA sp. z o.o.

Co sądzicie o poziomie zarobków w JABBA sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Fro

@Patson jeśli liczysz na oferty nowe do nich to chyba musisz poczekać.

Były

Prezesem JABBY nie jest juz ziec Krzysztofa Gawrona, właściciela większości spółke siostrzanych. Aktualnie jest urszula Skolimowska Główna Księgowa z Infoster projekt. Oni nie płaca wynagrodzeń, ZUS. Omijac te firmę z daleka

UCZCIWY

Wszyscy potencjalni pracownicy tej firmy, uważajcie. Spółka jest powiązana z Infoster Projekt sp. z o.o. z Tarnowa. Faktycznie jest zarządzana przez prezesa Infostera, chociaz formalnie prezesem jest inna osoba. Oni co do zasady nie płacą. Wam też nie wypłacą wynagrodzeń.Oferty są kuszące 4-8 tys. zł. Nie dajciesie na to nabrać.

OP
@UCZCIWY 12.09.2014 17:31

To prawda , prezesem Jabby jest zięć prezesa Infoster Projekt.Oni nie płacą. dadzą dla zachęty 200, 500 zł, powiedza, że reszta później. Nigdy nie dostaniecie wynagrodzenia i wasze składki ZUS nigdy nie będą zapłacone.

Zostaw opinię o JABBA sp. z o.o. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JABBA sp. z o.o.