Opinie o Home Rent Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Home Rent Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Home Rent Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Rent Sp. z o.o. w Warszawa

Jaki jest okres rozliczeniowy w Home Rent Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Audi Nowy wpis

Tragedia nie pracujcie dla nich oni myślą że będziesz im za darmo pracować na B2B sama prowizja i jeszcze czekaj na pieniądze aż mieszkanie osiągnie przychód na poziomie jakimś tam dopiero dostaniesz pieniądze i to jeszcze się proś o nie .To tak jak bym sprzedawał czekoladę do marketów i czekał na kasę gdy klienci kupią produkt to wtedy dostane prowizję .Śmiech na sali i do tego wymagania nie z tej ziemi myślą że będziesz cały czas pod telefonem . Janusze biznesu Rent Like Home to cwaniaki ale ja jeszcze cwańszy .

G.

Korzystałam z usług jako Najemca z tej firmy. Obsługiwał mnie Pan, który podczas podpisywania umowy byl bardzo miły. W momencie gdy zgłosiłam, że chce wypowiedzieć umowę najmu zgodnie z zapisani w umowie profesjonalizm Pana Konrada zniknął. Zgłosiłam oficjalna skargę mailowo. Oczywiście maile do Pani Prezes firmy jie dochodzą telefony ze strony są niekatywne. Chroncie się od tej firmy- osoby które to czytają.

@G.

No dobra a jaki był finał tego, bo się nie dowiedziałam? Po prostu kontakt na koniec był mniej miły i tyle?

Karolina Nowy wpis
@G.

Pani prezes robi podobnie. W momencie niewygodnych sytuacji nie odbiera tel i nie odpisuje. Bardzo nieprofesjonalne podejście. Mojej siostry sprawę przejmie mój mąż prawnik, skoro Pani współwłaścicielka firmy nie umie się porozumieć osobiście to dostanie pismo.

Alina Nowy wpis
@Karolina

Tak i to każdy ma problem ze skontaktowaniem się z tą Panią. A jak coś trzeba w mieszkaniu zrobić, np wymienić pęknięta szybę... To tej wymiany nie doczekałam się nawet do mojej wyprowadzki. I przez całą zimę wiało strasznie z tego okna a w domu była lodówka.....

A ile dostają przedstawiciele w firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Home Rent Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Klientka / Gdynia

Kontakt z przedstawicielem na terenie Trójmiasta - fatalny, nie dotrzymuje terminów, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile, nie rozlicza zaliczek na media, jedyny kontakt - jeśli sam ma w tym jakiś interes, np. musi odebrać korespondencję do właściciela. Po zakończeniu wynajmu musiałam kilka razy prosić, aby przyjechał odebrać klucze. Zarówno kaucja jak i nadpłata za media nie zostały zwrócone, w sumie prawie 4 000 zł. Centrala w Warszawie - umywa ręce, po jakimś czasie przestaje odbierać telefony. Właściciel mieszkania - umywa ręce mówiąc, że też ma z nimi problemy. Powiedziałabym, że to firma krzak, ale chyba istnieją, skoro po ponad roku i sprawie w sądzie komornikowi udało się wyegzekwować należność.

Gdańsk Home Rent

Mam bardzo negatywne doświadczenie z firmą Home Rent. Nie odpowiadają na wiadomości, cena za wynajem kosmiczna. Właściciele nieruchomości traktują lokale jako maszynki do robienia kasy. Dobrze, że idzie kryzys, dostaną za swoje. Firma posiada cennik zniszczen: brudna ściana na korytarzu od opon roweru -potracenie, kamień na słuchawce prysznica to chyba 20zł, absurd goni absurd. Szczerze nie polecam, trzymajcie się z dala od tej firmy.

Klient

Bardzo nieprofesjonala firma. Nie rozlicza się z najmemcami z kaucji. Kontakt bardzo utrudniony.

Zostaw merytoryczną opinię o Home Rent Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Home Rent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Home Rent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Home Rent Sp. z o.o.
  • Stefana Batorego 20