Encon Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Encon Sp. z o.o.

rardi

Owszem @het, jeśli chcesz iść na inżyniera systemów automatyki to koniecznie musisz mieć wykształcenie wyższe techniczne

Monteros

Firma jako firma jest OK ale trzymajcie się daleko od warsztatu jest tam taki łysy,który myśli,że zjadł wszystkie rozumy i jest Bogiem wszystkich,a tak naprawdę to wiadomo gdzie był i co widział.Popracujecie może z 2tyg i sami zrezygnujecie bo łysy nie da wam żyć.Podziwiam ludzi,którzy tam z nim wytrzymują.

Mauson

Odradzam, oszukują i nie płacą zgodnie z umową

Praca

a jest teraz moze jakas praca w enconrze dla mnie ;] widze ze za bardzo milczycie i zdecyedowanie mi sie to nie podoba bo chcialbym uzyskac inforacje w tym temacie. myslicie, ze to co robie ma sens ? mam nadzieje, że ktos tutaj odpowie mi na moje pytanie i nie zostane bez odpowiedzi. zdecydowanie mam pecha ostatnio z praca i mam nadzieje ze to sie zmieni.

elektryk

Rowniez nie polecam tej dziwnej firmy... Bo firma bardzo dziwna , czasami praca od 7 do 21 , a wyplata bez nadgodzin. Oczywiscie podstawa pensji to minimum ,reszta to jakies fikcyjne ryczalty za dojazdy wlasnym samochodem A jakie wymagania

Scada

Popieram w 100%. Obietnice, obietnice i jeszcze raz obietnice.

zniesmaczony

Firma mało profesjonalna, dobra wyłącznie dla absolwentów którzy chcą się czegoś nauczyć a następnie poszukać pracy w firmie o zdrowych relacjach i normalnych zasadach. Profesjonalistom zdecydowanie odradzam, dostaniecie garść obietnic bez pokrycie, zestaw ryczałtów za wykorzystanie pojazdu prywatnego do celów służbowych (usunięte przez administratora)a jak wypowiecie umowę na ryczałty to usłyszycie od "dyrektora" że on to sobie zapamięta. Brak narzędzi do pracy, laptopy zdezelowane, wkrętaki "marki" Topex, wieczne problemy ze wszystkim.

Nick

Ja mam zdanie podzielone - z jednej strony w firmie można się wiele nauczyć, bardzo fajny zespół i w sumie ciekawa i fajna praca a z drugiej strony brak szacunku do pracownika. Pracuje się bardzo dużo i nie płacą za nadgodziny. Kiedyś liczyłem to wyszło mi niecałe 8 zł netto za godzinę pracy i w ciągu miesiąca prawie dociągnąłem do rocznego limitu nadgodzin. Co do rodzaju umowy to (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora)Na rękę" pensja wychodzi całkiem niezła w porównaniu do innych firm tylko za 40 lat na emeryturze może się okazać, że nie będzie cię stać na węgiel bo cię ENCON cały czas w ciula robił. N(usunięte przez administratora)Dodam jeszcze, że cały czas był problem z brakiem podstawowych narzędzi pracy. Polecam dla osób chcących rozpocząć karierę i zdobyć doświadczenie a dla weteranów stanowczo odradzam.

XYZ

Przestrzegam przed "ciekawymi" praktykami firmy Encon w kwestii wynagrodzeń. Proponują wynagrodzenie składające się z bardzo niskiej stawki podstawowej, premii uznaniowej oraz tzw dodatku na wykorzystanie prywatnego samochodu do celów służbowych. Co ciekawe, przez cały czas trwania rekrutacji słowem o tym nie wspominają - dopiero, kiedy kandydat już ma podpisać umowę, dowiaduje się, jak będzie wypłacana pensja. Pomyślcie, zanim podpiszecie z nimi umowę! I zastanówcie się, co będzie, jeśli przełożony zagrozi niewypłaceniem premii lub rezygnacją z dalszego wykorzystywania samochodu służbowego, jeśli odmówicie siedzenia kolejny raz do późnego wieczora nad projektem?

ejendi

może nieudacznikowi nie zapłacą , ja nie narzekam

Kolejna firma z pod znaku \"kogucik.....\" Już na rozmowie kwalifikacyjnej robią ludzi w konia. Miedzy innymi , mówią że nie ma godzin nadliczbowych... Poniekąd jest to prawda , bo za nie nie płacą , chociaż pracuje się czasem od 7:00 do 18:00 lub dłużej... Ciesze się że z nimi skończyłem...

Inżynier ds. Handlowych

Byłem pracownikiem działu handlowego. Bardzo miła atmosfera pracy, bez problemu można się dogadać z przełożonym, pracodawca solidny, wypłata zawsze na czas. Polecam - można się sporo nauczyć nowych rzeczy

Artur

Wszystko w porządku, solidny pracodawca, bardzo miła atmosfera pracy i fajni ludzie. Polecam!

Zostaw opinię o Encon Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Encon Sp. z o.o.