Opinie o James lewis Ltd w Londyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy James lewis Ltd. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie James lewis Ltd o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o James lewis Ltd w Londyn

Tomasz

Wyjechałem z tą agencja do Londynu. Pracuje jako kierowca autobusu. Pozdrawiam Panów Piszczków.

mlody 1988
@Tomasz

czesc jesli. przecxytasz. to. odpisz chcialbym. kilka informacji. bo zamierzam wyslac. kolo lipca. cv. bo narazie. jezyk szlifuje ;D

@Tomasz

Zastanawiam sie nad wyjazdem, chciałbym poznac troche szerzej warunki pracy, jesli to nie problem zostawie tel kontaktowy 534 150 381. Z gory dziekuje

Agnieszka
@Tomek

Od Twojego wpisu minęły już ponad dwa miesiące. Czy mimo braku odpowiedzi, zdecydowałeś się na wyjazd do Londynu z agencją James lewis? Jeżeli tak, to bardzo Cię proszę, żebyś napisał nam, z jakimi realiami się spotkałeś i czy jesteś zadowolony z podjętej decyzji. Taka informacja mogłaby być bardzo pomocna dla kolejnych osób, pragnących udać się do pracy za granicę.

jim
@Agnieszka

Jezeli interesuje cie wyjazd do angli to teraz chca kierowcow w Northampton.Tel.0044 7427687820 denis

Agnieszka
@jim

Czy chodzi Ci o to, że kierowców poszukuje agencja James lewis? Jeśli nie, to proszę Cię o niezamieszczanie ogłoszeń dotyczących innych firm. Ten wątek jest w całości przeznaczony tylko dla jednego pracodawcy. Wszystkie wpisy powinny odnosić się wyłącznie do niego.

Mlody1988 Nowy wpis
@Agnieszka

Hej Agnieszka i jak wyjechalas mozesz coaxpowiedziec o tum?

Janko Nowy wpis

Może ktoś zamieści aktualną opinię o pracy i zarobkach w firmie?

Jerzy Nowy wpis

Nieporozumienie,matrix !

Grzegorz

Nawet się nie pchajcie w to (usunięte przez administratora) roku w Londynie. Autobusy w rozsypce. Zero szacunku dla kierowcy ze strony pracodawcy. Ze wszystkim problemy. Jazda bez przerwy 5 i pół godziny, bo jak zrobisz sobie przerwę 5 minut to zaraz piszą raporty. Pieniądze przy 5 dniach pracy w tygodniu po 8 godzin zarobisz 400 funtów. Na dodatek użerasz się z patologią z całego świata. Na szczęście na święta mnie już tu nie będzie :)

Jerzy Nowy wpis
@Grzegorz

Frma rekrutuje kierowców z całej Europy.Obiecanki cacanki,by Cię pozyskać obiecają Ci wszystko,gorzej z realizacją.Firmy dla których rekrutują płacą Im ok 600 funtów od łebka i ok 160 funtów dziennie za każdy Twój dzień pracy ! Za ta kase można obiecać wszystko.Trochę matematyki,wynajęcie pokoju w U.K. ( Tydzień ) 90-140 Funt. 60-80 wyzywienie,35-50 funt.papierosy,tytoń podróby.Bez alkoholu skromnie zostaje 130 f/tydzien tj 625 zł tydzień ! Tj 2500 zł miesięcznie w Polsce !!! Ty zarobisz 400 f agencja 960 f i kto tutaj zarabia?W Firmie dla której będziesz pracował jesteś pracownikiem drugiej kategorii bo z Agencji nie masz tych samych praw co etatowy pracownik tej firmy,przez kilka pierwszych miesięcy będziesz zarabiał więcej np 13-15 f Brutto,bo płaci Ci Agencja.Nie masz żadnej gwarancji ze po okreslonym czasie pracy dla Agencji podpiszą z Tobą umowe o pracę ale wtedy będziesz zarabiał 8-11 f/godz brutto ! Dzisiaj w Polsce w byle jakim MPK zarobisz 3.000-5000 tyś/zł bez łaski.Jesteś u siebie we własnym kraju nikt Cię nie strzyże z kasy,masz z kimś iść na piwo i pogadać o pierdołach.These are the realities of work at U.K.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w James lewis Ltd spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Zostaw merytoryczną opinię o James lewis Ltd - Londyn

James lewis Ltd