Salubris Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Rzepiennik Strzyżewski

Opinie o Salubris Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

pasa

Chciałabym się do nich przenies ze swojej przychodni, słyszałąm że posiadaja bardzo dobrych specjalistów, chodzi mi tu o ginekologię oraz lekarzy internistów dla mojego synka który stale choruje nam, polecicie mi jakiegoś lekarza do ktorego moze tam zapisac dziecko?

Czy w firmie Salubris Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej szanowano cię jako pracownika? Skomentuj i kształtuj rynek pracy.

Zostaw opinię o Salubris Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Rzepiennik Strzyżewski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salubris Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej