Opinie o Panaceum Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Chrząstowice

Ale128 Nowy wpis

Mało że nie odbierają tel to pielęgniarki są chamskie beszczelne i agnoranxkie jeżeli im praca nie odpowiada to niech przejdą do biedronki

gość Nowy wpis
Klient

od godziny próbuje się dodzwonić do rejestracji i nie odbierają tel nie dość że tylko porady udzielają telefonicznej. to jeszcze się czeka. Kochani lekarze i pielęgniarki nie tylko wy jesteście w sektorze ryzyka ale inni pracownicy też nawet może bardziej bo jesteśmy z ludzmi w stałym kontakcie a to my sprzedawcy a wy nawet nie odbieracie tel; czego się boicie że się zarazicie przez rozmowe telefoniczną,jak wy lekarze będziecie diagnozować pacjentów np; na zapalenie płuc tez to można osłuchać przez tel..nie rozumie was bo my sprzedawcy chyba sie bardziej staramy o klientów.Proszę nie utrudniajcie życia pacjentom bo po nic nie idzie sie do lekarza ale po chleb idziemy częsciej .

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Panaceum Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w mieście Chrząstowice? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Panaceum Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Chrząstowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Panaceum Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej