Cordis Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Koszalin

Cordis Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Opinie o Cordis Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

chudy61

Przeniosłem się z Panaceum. Pierwsze wrażenie znakomite, Panie pielęgniarki kompetentne, b. miłe i sympatyczne, pomagają we wszystkim, 6z +em!!! Jestem u dr. Strzałkowskiej. Rzeczowa, konkretna, kompetentna. Terapii oceniać nie będę, bo pacjentem jestem, ale oprócz skierowania na kolonoskopie, to wszystko tak w miarę mi się podoba. Ogólnie 5+

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Cordis Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cordis Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej