Silesiamed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Mysłowice

Silesiamed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Opinie o Silesiamed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Nie polecam. Właścicielka tylko z pozoru wygląda na babkę z klasą, wykorzystuje pielęgniarki za najniższe stawki, pomiata ludźmi, poniża ich co skutkuje nieustanną rotacją pracowników. Zbijanie kasy na pacjentach najważniejsze.

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Silesiamed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w mieście Mysłowice? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw opinię o Silesiamed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silesiamed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej