Silesiamed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Opinie o Silesiamed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Filtruj opinie po kryteriach:

Lena
 Opinia

Nie polecam pracy w NZOZ Silesia med, właścicielka tylko udaje miłą Panią, a w rzeczywistosci kreci i manipuluje wszystkimi. W swoim klikuletnim doswiadczeniu nie spotkałam się z tak dużą rotacja pracowników,

TakNie1

Opinia

Wlascicielka jest manipulantką, klamca niestety tylko na poczatku robi dobre wrazenie. Kontakt z nia potem jest niemożliwy. Wstrzymuje wypłaty lub ich wogole nie daje. Kazda sprawa sprzeciwienia sie jej pomyslą laduje u adwokata. Bardzo chwiejna w decyzjach, jezeli jej wybor bedzie zly zwali na pracownika oczerwniajac go przed innymi pracownikami bo zawsze musi miec swiadkow. Bardzo lubi robic pracowniką problemy jak chcą odejsc. Podpisanie z ta firma umowy to pakt z diabłem.

TakNie

Opinia

Nie polecam. Właścicielka tylko z pozoru wygląda na babkę z klasą, wykorzystuje pielęgniarki za najniższe stawki, pomiata ludźmi, poniża ich co skutkuje nieustanną rotacją pracowników. Zbijanie kasy na pacjentach najważniejsze.

TakNie1

Opinia

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Silesiamed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w mieście Mysłowice? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

TakNie

Zostaw opinię o Silesiamed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Mysłowice