Opinie o Bi-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Bi-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bi-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bi-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarnowskie Góry

Daria Nowy wpis

Jedyny plus to Pielęgniarki. Reszta to jeden wielki minus. Lekarze opryskliwi. Bagatelizują każda sprawę. Aż strach podejść do tej przychodni. Ogólnie mówiąc.. Nie polecam..

Pacjentka Nowy wpis

Czasem z mezem przychodniw weekendy z uslug przychodni bi med w tarnowskich gorach. Jestesmy zniesmaczeni podejsciem lekarzy wobec pacjentow. Sa opryskliwi, nie sympatyczni...sprawiaja wrazenie jakby byli tam za kare....maz nie znosi dr knapika poniewaz jest bardzo niesympatyczny i standardowym pytaniem tego doktora jest CZEGO PAN ODE MNIE OCZEKUJE.....hmmm jak to czego mozna od lekarza oczekiwac....POMOCY!!!!! Ostatnio trafilam do pana doktora....niepamietam nazwiska....maly, rudy, z ruda dluga broda, wiek ok 30 lat....TRAGEDIA! Przyszlam z chorym gardlem i powiedzial mi ze mam isc do logopedy zeby oduczyc sie mowic gardlowo.....jak ktos kto ma chore gardlo ma nie mowic gardlowo????!!!! Chore! Juz nigdy nie pojde do tego lekarza....wyszlam zniesmaczona i pojde ze skarga do pana Bichalskiego na niego! Skandal takich ludzi przyjmowac do pracy....robia opinie calej przychodni

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat przedsiębiorstwa Bi-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w mieście Tarnowskie Góry. Czekamy na nowinki od zatrudnionych.

Zostaw merytoryczną opinię o Bi-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Tarnowskie Góry

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bi-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
Bi-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej