Izolacje Sp. z o.o. Sp. k.

Miszewko

Opinie o Izolacje Sp. z o.o. Sp. k.

f

i co dalej bedzie

Marek
@f 09.11.2017 23:37
i co dalej bedzie

dobrze jest i będzie ;) Pozdro dla ekipy z hali

Firley

Firma chce być uważana za wiarygodnego lidera na rynku, a nie potrafi zapłacić na usługi. GRUPA IZOLACJE Sp. z o.o. Sp. k jest dłużnikiem! Takie sprawy należy, a nawet trzeba, nagłaśniać!

ostrzegam

OMIJAĆ !!!!!!

spawacz bez wynagrodzenia

Firmę należy omijać wielkim łukiem . Na warsztacie kierownictwo niekompetentne, które mydli oczy Prezesowi, który tego nie widzi lub nie chce widzieć. Aha jest jeszcze nowa osoba zarządzająca warsztatem. Lepszy cwaniak.

V
@spawacz bez wynagrodzenia 02.10.2017 13:25

Szymon, daj spokuj!

BRAWO BRAWO

Do T.... to nawet do płaskiej stopy nie dają rady .............................. Brawo ta Pani z Zaopatrzenia ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Brawo Brawo Brawo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Najlepszego życzę wraz z opinią ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Brawo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Brawo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Brawo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Najlepszy z produkcji D,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, chyba ten Brawo ten PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Inter pla,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, BRAWO BRAWO BRAWO ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Alicja

@pracownik kompetentny widzę, że głosy na temat kondycji firmy są podzielone. @Johny wskazuje na restrukturyzacje, a część osób na bankructwo. To jak w zasadzie wygląda sytuacja w Izolacjach?

Solidny uczciwy

No no Niech dalej Dareczki, Szajnery, Danki i Bajery rządzą . Życzę powodzenia Panie Jarosławie i niech jeden kierownik ogrania cztery budowy w czterech stronach Polski, a na pewno będzie oki. Powodzenia. chytry traci dwa razy, stare sprawdzone powiedzenie.

pracownik kompetentny

No cóż życie. Firma się sypie. Prezes Jarek zwalnia konkretnych ludzi. Sam sobie jest winien, bo zaufał ślepo tym co go po prostu okradają. Mając taki spuściznę po Ojcu mógł rozkręcić firmę, ale dał się omotać hochsztaplerom. Szkoda. Czas ie obudzić

Alicja

@Johny a na czym ta restrukturyzacja w tym przypadku polega? Zmiana organizacji przedsiębiorstwa często prowadzi do pojawienia się nowych możliwości zatrudnienia, stąd też ten temat może być wyjątkowo interesujący dla forumowiczów, którzy poszukują pracy w tych okolicach.

Alicja

@qwerty w Internecie nadal można znaleźć informacje o tym, że Izolacje Sp. z o.o. nadal prowadzi działalność. Czy informacje o bankructwie na pewno są potwierdzone? Pamiętamy o tym, że na forum liczą się informacje, które znajdują potwierdzenie w rzeczywistości. Czy tak jest też tutaj?

Johny
@Alicja 08.08.2017 09:00

Nie ma żadnego bankructwa. Informacje takie to chyba od konkurencji, która próbuje ugrać na tej sytuacji jak najwięcej. Z tego co wiem firma prowadzi restrukturyzacje... Wygląda że to ogarną.

JA

Była szansa na poprawę ale prezesik zawalił szansę . Może umie kłamać ale nie każdy się na to nabiera

qwerty

Proszę Państwa ta firma jest bankrutem: nie płaci wynagrodzeń i nikt nie wie kiedy w ogóle cokolwiek zapłacą . Szef udaje, że go nie ma . Skąd te informacje, że będzie lepiej?

Optymista

Cos sie dzieje. Przyszedł nowy szef. Zaczyna od porządków. Zobaczymy co dalej.

Bolo

Wygląda,że mają nowego inwestora. Może sie sytuacja poprawi i będzie robota i kasa

Lady
@Bolo 30.06.2017 00:33

Nie polecam, sekretarz lepszego jutra

Ja

Terminowość płatności to jest farsa. Nigdy nie otrzymałem płatności na czas. Nie polecam.

Alicja

Chcecie poznać firmę Izolacje Sp. z o.o. Sp. k. bliżej? Zapoznać się z jej historią? W tym celu zachęcam do odwiedzenia jej strony internetowej, gdzie znajdziecie wiele informacji: http://grupaizolacje.pl/pl/o-firmie/historia/

Seba

Pan Dareczek nie wiem kim tam jest ale chyba pierwszym przydupasem Prezesika. Wielkim chamem zero kultury do ludzi wszech wiedzący a nic nie potrafiący tylko szczekać się nauczył i poniżać ludzi. Jak to mówią rudy to fauszywy i właśnie tak jest w jego przypadku słodzi na początku a po czsie pokazuje jaka to z niego ruda pała jest. Wyzysk ludzi i poniżanie nie polecam ani pracy w tej firmie ani wspułpracy z nią. Jest ciągłe okłamywanie klientów co do terminów realizacji zleceń a zwykli pracownicy potem świecom oczami bo kierownictwo chowa się w kontach

would

A wiadomo jakich zarobków można się spodziewać będąc początkującym pracownikiem? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo oprócz podstaw jest szansa na dodatkowe premie w tym zakresie. Dzięki za odpowiedź

Wkurzony

Prezes powinien mieć pojęcie na temat danego chłodnictwa i wiedzieć coś na temat prac montersko spawalniczych to raz a dwa pojeździć po budowach i zobaczyć co się dzieje i płacić na czas kase a nie ciągle kłamać że nie ma kasy ,jak się nie ma kasy to się ludzi nie bierze , wziąłeś to płac wyjmij że swojego priv konta i zapłać,a jak nie to weź kredyt.Kiedys się obudzi jak nikogo nie zastanie ba budowie bo wszyscy odejdą tylko biuro zostanie,ale też są tacy co złego słowa nie powiedzą i tyraja na budowie ,

Pracownik Instalacji

Slusznie ktoś napisał że prezes ma złych przydupasów co totalnie o pojęcia o robocie i organizacji zakładu nie mają tylko na swoja strone ciągną (każdy się śmieję z tej kili). A może pewne rzeczy mu też pasują??. A może się kiedyś obudzi. Ci co sie natomiast znają na robocie to cicho siedzą. Terminy, płatności, pensje, umowy o dzieło itp., ale ogólnie chodzi o to iż powinna firma mieć wiecej szacunku dla tych którzy wypracowują zysk dla Prezesa. Na budowach manofaktura i obciach i najlepiej jakby jeden rypał za 10 ciu po 16 godz. i spał pod gołym niebem na kocu i nie domagał się niczego. Jak lubisz proacowac na czarno lub umowa zlec to zapraszamy na warsztat lub budowy. Za starego było zdecydowanie lepiej

Wkurzony

Młody prezes niech zdejmie ten ciasny garnitur :-)weźmie wszystkich tych swoich przydupasow założą roboczą odzież i na budowę popracować ze dwa lata,bo jak na razie to nie mają pojęcia ile czasu trwa spawanie itd.Moze wtedy nauczy szanować się ludzi godnie płacić i na czas, a nie udawać Harego Pottera

Pracownik Iz

Stary te Toyoty też mogą być nie spłacane na czas. Specyficzny Leasing. W końcu ktoś trochę prawdy napisał o tej firmie. Grupa Izolacje – dumnie brzmi na kapitale 50 tysięcy:) Wejdziesz do środka to zobaczysz jak jest. Jaka klika itp. Z czasem więcej napiszę o tej firmie. Tym czasem pełen negatyw, bo każdy wie jak jest na warsztacie i na budowach. Ludzie wstydza się za firmę przed inwestorem - bajzel. Młody prezes albo ślepy albo mu to pasuje. Ojciec był konkret i wiedział co się dzieję na budowach i w zakładzie. Potrafił też się odwdzięczyć i szanować ludzi. Jak mają nadwyżkę roboty to słodzą a potem jesteś dla nich nikim Nie polecam

Wkurzony

W Tej firmie mają pracowników za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie płacą kasy dla podwykonawców ,ostrzegam przed tą firmą ,ciągle nie mają kasy dziady jedne ,a na nowe Toyoty stac dziadostwo,

Pracownik instalacji

Tak szczególnie wszystkim odpowiadają warunki na budowach:)) nawet czasem przebrać sie nie ma gdzie i wysra.... bo jeden kontener na kilkudziesięciu ludzi. Mogą cie też z kwatery pognać bo firma potrafi ponad pół roku zalegać z płatnościami. Chyba prezes albo jego kolesie wystawiają pozytywne opinnie:))

adam

prubuje sie dostać do tej firmy a mam wykształcenie powyżej 5 lat jestem monterem izolacji i potrzebuje pracy od zaraz ma ktos jakis konkret namiar

były

Uważajcie na Bażanta i nie podpisujcie urlopów bezpłatnych inblanco , bo okaże się że więcej masz urlopu bezpłatnego niż zakładałeś

jas

Powiem szczerze Panowie nie zrozumiałe dla mnie sa wasze opinie, o których piszecie. Pracuje w tej firmie 11lat i uważam ze firma jest w porządku. Warunki pracy sa takie jak dla delegacji i to chyba nie powinno być zaskoczenie. Jest to dobra rodzinna firma, płaca tez ok. Polecam.

Wierzyciel

Prokurent firmy [usunięte przez moderatora] oszukuje swoich podwykonawców . Nie płaci , unika spotkań , wprowadza w błąd . Dopuszcza się nawet podkupień pracowników swoich podwykonawców . To zwykły [usunięte przez moderatora]

mikuś

saftek - 2012-02-24 17:16:56 Popieram to co, napisał tutaj kolega. Jak się przyjmujesz, to obiecują ze praca po 8h maksymalnie 10h choć to rzadko się zdarza, socjal ok;). A w rzeczywistości wygląda to całkiem inaczej, robota minimum 12h wszystkie soboty i nigdy nie wiesz ile kasy dostaniesz, a w dodatku jeszcze kwatera to jeden wielki syf!!!!!!!!!!! Także jeżeli ktoś sie decyduje na kontrakt do niemiec to lepiej żeby przygotował sie na niezłe zapierdzielanie!!!!!!!!mało powiedziane!!! te [usunięte przez moderatora] na czym się da.To była moja najgorsza przygoda! Odradzam maksymalnie nawet u [usunięte przez moderatora] było mi lepiej!!! Odradzam VAIBLINGEN to jest totalna porażka zapominj o normalnym klimacje w pracy i po alkoholicy i wyganańcy ate [usunięte przez moderatora] już teraz biorą każdego bo nikt normalny tam nie siedzi.!!!Pozdrro dla [usunięte przez moderatora] co tam siedzą

saftek

suzi

nie wiem co za [usunięte przez moderatora] napisał ta opinie!!! pewnie własciciel albo jakiś [usunięte przez moderatora]!.Opinia nie wiem co i ile napisać o tej firmie.Pracowałem w niejednej Polskiej Firmie ale takiejgo syfu dawno nie widzialem.Byłem w Vaiblingen masakra!!!! (choć w pozostałych werkach nie lepiej)spanie pod zbrojarnią! czyli hałas cały czas !warunki?koszmar tylko [usunięte przez moderatora] albo pijaki wytrzymują!robota?zapomnij o 8h zapomnij o 12h czasem pracowawliśmy po 16h zero litości!!! upodlenie do granic!tutaj ludzie co przyjeżdzają czasem są po 1dzien nikt młody nie daje rady jak zobaczy ten burdel no chyba że lubi łyknąć bo takich najwięcej! weekend to koszmar dla normlnych zero odpoczynku-zaczyna się w piątek picie kończy w poniedziełek zapomnij o spokoju bijatyki i picie jest na porządku dziennym a pokoje koszmar!!!! w [usunięte przez moderatora] pracy mają lepiej bród syf masakra!!!! płaca to kpina!!1300-1500 za min12h dziennie parodia mówie jak było!! ok Jeżeli jesteś pijakiem bez abicji to zapraszam bo wiem że cały czas jest nabór kre

Zostaw opinię o Izolacje Sp. z o.o. Sp. k. - Miszewko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izolacje Sp. z o.o. Sp. k.