Eduplatforma

Eduplatforma
2 16

Opinie o Eduplatforma

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Paulina

@Stach, a jakie stanowisko Cię interesuje? Zdecydowałeś się aplikować do pracy w Eduplatforma w Warszawie? @aesrdty, jak aktualnie wygląda Twoja sytuacja z zaległym wynagrodzeniem? Może firma miała jakieś przejściowe kłopoty finansowe? @Beczułka, chyba mylisz się co do mojej roli na tym forum. Jestem moderatorem forum GoWork.pl, a moim zadaniem jest zachęcanie do dyskusji na temat pracodawcy. Co w tym złego?

Stach

Jak się pracuje w firmie? Warto aplikować?

aesrdty
@Stach 18.04.2018 17:54

Odradzam. Szef do dziś nie zapłacił mi należnych pieniędzy a nie jestem jedyną osobą z tym problemem.

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy Eduplatforma jest takim przedsiębiorstwem?

Paulina

@hgfd a możesz napisać chcoiaz kilka powodów, dla których tak właśnie uważasz? Osoby, które szukają potencjalnego pracodawcy potrzebują konkretów na jego temat, jak rownież dotyczących warunków zatrudnienia w Eduplatforma. Tylko one w jakiś sposób mogą pomóc w podjęciu decyzji o rektutacji. Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

Beczułka
@Polska 08.10.2017 19:23

Ten czarny skrzat paulinka nadal tam pracuje?

Irek

Czyżby konkurencja inspirowała do wpisów??

jhjk
@Irek 10.01.2018 12:36

Twoja kobieta inspirowała z twoim sąsiadem w łóżku.

pijkm

Ta firma to gorzej jak dnooooooooooooooooo.

hgfd

Ta firma to dnooooooooooooooooo

Paulina

Wszystkie opinie pojawiły się w ubiegłym roku. A jak Eduplatforma prezentuje się w 2017? Zaszły jakieś zmiany, o których warto powiadomić przyszłych kandydatów?

iwo

@kiść ale określenie... "gola pensja" ;) Jak nie jest niska, to i "goła pensja" mi wystarczy. A więc kluczowe pytanie - jakiej wysokości jest tu średnie wynagrodzenie? Słyszałem, że tutaj nikt na wypłaty nie narzeka i że są zawsze terminowo na czas? Dzięki

asdfghjkl;'

Uwaga na właściciela tej dziwnej firmy. Facet jak tak bardzo skąpy, że żałuje zapłacić za wykonaną pracę. Nie rozumiem typa myśli, że zarobił zaoszczędził, bo za pracę nie zapłacę. Człowieku na samych tych negatywnych komentarzach ta firma straci z 10 razy tyle niż te pieniądze warte. A opinii nie wspomnę. I co to znowu mi usuniesz? Chciałbym wszystkich ostrzec przed firmą Artur K., bo to konkretny OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST OSZUST

K.K.

Nie wiem jakim trzeba być ułomem, żeby powyższy komentarz (somebody) potraktować jako prawdziwy, napisany ręką jakiegoś zadowolonego pracownika ... :) Jak ktoś ma czas, żeby powalić bekę z Pani K.K. i Pana A.K. to rzeczywiście warto ale max miesiąc bo później to już człowiek ma zrytą banię :)

mateov

śmieszna firemka mieszcząca się w piwnicy bloku mieszkalnego, pamiętam tylko obsrany kibel i to że nie zapłacili mi za cały przepracowany miesiąc...

Artur K.

Ja nie wiem po co arturze pisać takie bezsensowne, komentarze ,,Jutro mam rozmowę o pracę, jak myślicie - warto tam pracować?,, - przecież wiadomo, że to ty. Czuć ten specyficzny styl pisania :) nie bądź osłem...

Aldona

Jutro mam rozmowę o pracę, jak myślicie - warto tam pracować?

nat

no ja już byłam i sama podziękowałam, szkoda czasu tracić...

Dagmara

Jestem umówiona na rozmowę w poniedziałek, co myślicie?

ludzie

Ludzie, nie choćcie tam, proszę was bardzo i ostrzegam. To strata czasu, sami sie przekonacie, że nie warto. Naprawdę. Sami zobaczycie

-prawda

Tak nieprofesjonalnej firmy to jeszcze nie widziałam, nie mają nawet komputerów a chcą sprzedawać eduplatformy!!! Na ich stronie błędy ortograficzne, nie potrafią wysłać maila

hah
@-prawda 12.02.2015 22:06

Masz rację, ja też dwa miechy robiłem na swoim komputerze i chcieli mi na mój komp wgrywać oprogramowanie LOTUS - m.in. służące do monitorowania czasu pracy. Dobre świry, za każdym razem program odinstalowywałem - nie polecam wam tej firmy, szkoda nerwów :)

nat

* widzę, że najstarsze opinie (sprzed 2 miesięcy) sukcesywnie znikają - to słabe, ludzie i tak zobaczą o co kaman i będą wracały jak bumerang!

nat

Byłam na rozmowie, ludzieeeeeee modlilałam sie tylko aby czas szybciej minął - CI LUDZIE SĄ Z INNEJ PLANETY !!!!!!!! UWAŻAJCIE NA NICH I BROŃ BOŻE NIE MARNUJCIE CZASU NA ROZMOWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

boa

BOA - NO TO ŁADNIE! Jeden z częściej hodowanych węży w domowych terrariachpotrzebne źródło. Jest gatunkiem poważnie zagrożonym wyginięciem, niektóre podgatunki zostały prawie doszczętnie wytępione

mafia

Pani prezes pochodzi z Zamościa, ma powiązania z ukraińską mafią.

nick

Tak - Pani prezes trzyma wiewiórki oraz węża BOA. Nie powinno się takich rzeczy trzymać w miejscu pracy

mar1988

Kobieto, nawet nie trać czasu na rozmowę… Pewnie nawet do Ciebie nie zadzwonili tylko zaprosili poprzez korespondencję mailowa?:) JESZCZE RAZ WSZYSTKIM ODRADZAM!!!!

nat

jutro mam rozmowe w tej firmie, czyli ogolem nie ma co sie fatygowac?

festyn

a ja powiem, krótko bo widzę, że temat ostatnimi czasy mocno się nakręcił i przybywa komentarzy - przychodząc do tej firmy, oczekują, że będziesz sprzedawał ich produkty (www.eduplatforma.pl) - ALE TA FIRMA JESZCZE NIC NIGDY NIE SPRZEDAŁA A ISTNIEJE OD 2011!!! (wcześniej nazywała się m.in. GAMBIT) - więc dziwne kiedy ludzie, którzy nigdy nic nie sprzedali nagle oczekują efektów :P hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

mar1988

POTWIERDZAM, NIC DODAC NIC UJAC ta firma to kpina i marnowanie czasu!

kiść

Eduplatforma powstała w celu stworzenia i intensywnego rozwoju e-usług wspomagających edukację. Wspierają edukację nowoczesną i innowacyjną, wykorzystującą wszystkie dostępne metody i narzędzia, swobodnie posługującą się Internetem i multimediami. Dlatego wydaje mi się , że poszukują przede wszystkim informatyków prawda?

srutututupeczekdrutu

Nie ma to jak nabijacy obene pracodawca. Trzeba umiec przełknac gorzką pigułke prawdy a jeżeli nie mozecie pogodzic sie z gorzka opinia to polecam melise. Imie pierwszego wpisu to tez przypadek nie? Dziwnym trafem ma tak na imie "syn" pani prezes...

Zostaw opinię o Eduplatforma - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eduplatforma