counter
2 5 8 5 1
Hanna Nowy wpis

@Ola Salon ma bardzo dobre opinie na Facebooku, nie rozumiem tej opinii!

Ola. Nowy wpis

Niestety miałam przyjemność pracować w tym salonie.. Na całe szczęście bardzo szybko zakończyła się tam moja przygoda. Na rozmowie wypytywano mnie o moją rodzinę, gdzie mieszkam itd... I oczywiście Pani, która uważa, że jej salon jest najlepszy. No niestety, ale są lepsze salony kochana Pani ????. Kobieta potrafiła powiedzieć klientce, że jeśli ma jakiś problem to może wyjść ????‍♀️. Mega profesjonalizm brawo ????. Nie polecam tego salonu.

Administrator Nowy wpis

Był ktoś na rozmowie w Salon Ines? Chcesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

Olga Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Może to gorszy czas w firmie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

kasia

Właścicielka krzyczy na pracowników w obecności klientów i w ogóle ich nie szanuje tak jak i klientów .....Okropna atmosfera ....wszyscy zestresowani ....więcej tam nie pujde

gość

ZGADZAM SIĘ! WŁAŚCICIELE ODPYCHAJĄCY !!! NAPRAWDĘ DZIWNI LUDZI, JAKBY Z KOSMOSU SIĘ URWALI! UWAGA NA NICH!!

Gość

Nie polecam wybierać się na rozmowę o pracę do tego salonu! Rozmowa mało profesjonalna, właściciele przeprowadzali ze mną rozmowę przy ludziach tj. fryzjerach i klientach zamiast na zapleczu w ciszy i spokoju z dala od ludzi, gdyż jest to sprawa bardzo indywidualna i nie każdy musi słyszeć co mówię. Dlatego starałam się mówić cicho, gdyż nie była to komfortowa sytuacja. Pomijając ten fakt , sam właściciel to niestety człowiek bardzo apodyktyczny i według niego wszechwiedzący. Gdy powiedziałam ,że pracowałam dotychczas na umowy zlecenia to zapytał czy ja tak chcę. Odpowiedziałam, że nie ,ale prawie wszędzie proponują teraz umowy zlecenia, a on się zaczął perfidnie śmiać po czym dodał ,że to nie prawda- niekulturalny wręcz bezczelny człowiek. Pani właścicielka natomiast nawiązując do mojego doświadczenia w windykacji zaczęła się przechwalać , że była super pracownikiem i w dodatku bardzo skutecznym, gdyż jak sama pracowała w windykacji to od wszystkich dłużników ten dług ściągała. Nie wypada nawet starszej pani tak się przechwalać a są to starsze osoby więc powinni się wykazać odrobiną kultury i skromności. Oczywiście stwierdzili że są najlepszym salonem fryzjerskim we Wrocławiu a kiedy powiedziałam,że po to jest rozmowa abym dowiedziała się na temat warunków zatrudnienia szanowna właścicielka sama kazała mi pytać. Po prostu kpina. Takiej rozmowy to jeszcze w swoim życiu nie miałam. Dziwni ludzie , wręcz odpychający. Sam właściciel powiedział ,że w pracy nie ma sprawiedliwości. Oczywiście rozmowę przerwałam i wyszłam , gdyż nie widziałam sensu tam dłużej zostać. Stanowczo odradzam!!!

Aloha

Uwielbiałam tam pracę. Fryzjerzy - super i właściciele też. Niestety nie mam już z nimi kontaktu, bo mieszkam w UK.

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Ines - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad