Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Architectus Vitruvius w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kuba Nowy wpis

Firma dobrze radzi sobie na rynku. Pracownicy mają dobrego pracodawcę ,więc i na forum nie ma zbyt dużego ruchu.

studenciak Nowy wpis

Czy jest szansa, żeby się załapać na staż w tej firmie? jestem na 5 roku architektury

mądry Nowy wpis

Od kilku lat macie stałego architekta? Słyszałem, że jakiś chłopak pracuje u was juz 2 lata, to chyba jednak się da.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Architectus Vitruvius? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Iza

@Dobra dusza widzę, że masz negatywne doświadczenia związane z Architectus Vitruvius, ale nie możesz na forum nikogo obrażać. Negatywne doświadczenia nie zezwalają na łamanie regulaminu. Czy rozprawa jest już za Tobą? Jak się sprawa rozwiązała?

Anna
@Iza

Firma nie miała żadnej rozprawy nigdy więc to co było pisane to czyste pomówienia. Wiem to z pierwszej ręki.

Był ktoś na rozmowie w Architectus Vitruvius? Chcesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

Iza

@rock a co masz na myśli pisząc "świetna praca". Na naszym forum ważna jest argumentacja, dlatego mógłbyś opisać, co Ci się podoba w pracy w Architectus Vitruvius? Będą to przydatne informacje osobom szukającym tam pracy.

rock

Świętna praca!

ef

@Rysa super się czyta takie pozytywne komenatrze na temat firmy nie kazda może się czyms takim niestety a uważam ze trzeba jendka cos takiego docenic :)

Rysa

Pracuje mi się bardzo dobrze. Duża samodzielność jest wymagana ale atmosfera miła i przyjemna i wypłata na czas. Polecam tego pracodawcę.

wujek google

A od czego jest google? Jak Ty takich rzeczy Helios nie potrafisz znalezc to jestes przyglup

Helios

A gdzie obecnie firma ma siedzibę? Chciałem się z nimi skontaktować, ale nie mogę znaleźć ani nr telefonu, ani strony internetowej?

Szok

Same brednie, slogany. Sami się pogrążacie. Szkoda słów. Zresztą wystarczy się z wami spotkać i porozmawiać i od razu wychodzi niekompetencja, brak profesjonalizmu i prostactwo. A wasza "firma" choć już tyle czasu istnieje na rynku to ciągle się dopiero rozwijacie. Wszystkim tylko wciskacie kit i sami się już gubicie w swoich kłamstwach.

Szkapa

Już to widzę.. Pokażą umowy, ujawnią nazwiska i skończą w sądzie za ujawnianie danych osobowych. Ja nie chciałabym by jacyś obcy ludzie łazili mi po domu lub wydzwaniali by do mnie z głupimi pytaniami. Nie chcesz gdzieś pracować to nie pracuj! Proste! Jeśli firma ma zlecenia bez reklam to znaczy, że z polecenia czyli, że klienci jednak jacyś są zadowoleni.

zaciekawiona

Śledzę opinie o tej firmie i nie mogę się nadziwić jak ktoś może napisać opinię na temat pracy w tym biurze jak tam nie pracował, a opinie na temat działanie biura na podstawie tego jaka krąży niby opinie. A opinia że nie ma za bardzo do czego się przyczepić też nie wydaję się zbyt pozytywna. Ja już sobie wyrobiłam opinię. Jeżeli zamierzacie pracować w tej firmie to najpierw poproście o kontakt do byłego pracownika (i do wglądu umowę z takim pracownikiem, żeby mieć pewność, że to na pewno były pracownik, ważny jest też okres zatrudniania wpisany na umowę), który z ręką na sercu poleci pracę w tym biurze. Podobnie proponuję osobom zamierzającym kupić projekt w tym biurze, poproście o kontakt do jakiegoś zadowolonego klienta albo przynajmniej dwóch, trzech (dobre biura będą miały takich mnóstwo) i do wglądu umowę z takim zadowolonym klientem (żeby mieć pewność, że to faktycznie były klient). Brak zaufania do takich ludzi trzeba zawsze mieć. A dobre biura nie muszą same szukać klientów bo ich projekty i zadowoleni klienci sami robią taka reklamę, że już innej nie potrzeba. Powodzenia

wojtas

Gorąco polecam. Świetna firma!

sowa

świetna firma. Współpracuje się idealnie. Polecam.

Nora A.

Zaprojektowali, wybudowali.. Wszystko sprawnie i rzetelnie. Nie wiem skąd te negatywne opinie. Chyba ktoś wyleciał z pracy i teraz wylewa swe żale na forum.

a

hahahah.. Katarzyna była jedyną osobą, która przyszła jeden jedyny raz w sobotę do pracy i to dlatego, że nawaliła z projektem.. Przestań się użalać nad sobą i weź do roboty bo zupełnie nic nie potrafisz - nawet policzyć powierzchni kwadrata. Niezadowoleni klienci?? oczywiście.. Skoro nie rysujesz fundamentów pod ścianami konstrukcyjnymi, przedłużasz 3 miesiące oddanie projektu i po 2 razy dodajesz tę sama powierzchnię to są niezadowoleni. Jeśli chodzi o wypłatę to tylko szefowa nie ma jej na czas, chociaż i tak to się zmieniło odkąd nie ma w firmie jęczących o wszystko "pracowników". Powyższe nie dotyczy G.K. bo to jedyna osoba, która coś potrafiła. Nie posiadamy strony internetowej, wykonujemy obecnie dom kultury w ramach wolontariatu. Następnym razem dowiedz się o czym piszesz i nie wylewaj pomyj na niewinnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Architectus Vitruvius - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Architectus Vitruvius