Abigal Nieruchomości I Finanse Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Abigal Nieruchomości I Finanse Sp. z o.o.

Opinie o Abigal Nieruchomości I Finanse Sp. z o.o.

peny

Firma "kogucik"! DNO! Brak kompetencji, lekceważenie klienta, telefon zapchany wiadomościami, nieaktualne oferty. Firma powinna zniknąć z rynku nieruchomości! Jedyne pewne to STRES!

Natalia

Czy ktoś z Was wie coś w temacie aktualnego rozwoju firmy Abigal Nieruchomości I Finanse? Jeśli tak, to zapraszam Was do podzielenia się z nami nowymi wiadomościami w tym temacie, kwestie związane z najnowszymi rekrutacjami w tej firmie także będą tu bardzo przydatnymi informacjami.

Klientka

Kompletnie nie można się dodzwonić, próbuję już drugi tydzień,

Ktoś
@Klientka 24.01.2018 17:14

Brak kompetencji, nie polecam współpracy ani klientom ani innym pośrednikom

Jak od czasu ostatniej opinii zmieniła się praca w abigal nieruchomości? Podziel się informacjami z osobami, którzy ich poszukują.

paul

nie mozna sie dodzwonic, dzwonilismy kilkanascie razy ........I nic , nformacja ze zajete I trzeba czekac na polaczenie po czym sa 2 sygnaly I wiadomosc ze nie mozna sie nagrac na poczcie bo jest zapchana......

Klient

Witam, niestety jako Klientka potwierdzam niekompetencje Pani Danuty. Nie odbiera telefonów. Jak odbierze, nie ma czasu dla Klienta. Obiecuje, że oddzwoni i niestety nie oddzwania.

Niezadowolona

Piszę z punktu widzenia klienta bo nie wiem gdzie napisać to co chcę przekazać. Dzwoniłam pierwszy raz w styczniu '17 odnosnie oferty mieszkania... okazała się nieaktualna. A "wisi" na stronie po dziś dzień. Wczoraj próbowałam się skontaktowac na wszelkie sposoby.. e-mail, smsm, telefon. Zero odzewu już 2gi dzień. Mam wrażenie że osoba prowadząca biuro nie jest zbyt kompetentna. Może się myle, ale wrażenia nie zrobiła na mnie dobrego.

friend18

Pracowałam w tym biurze przez jakiś czas .Ogólnie rzecz biorąc dno!!!!!!! Oferty nieaktualne nagabywanie klientów na siłę rozliczanie się z każdej sekundy pracy nie daj Boże zachorujesz to szefowa robi aferę bo nie zarobi. Ludzi mają gdzieś ani telefonu ani aparatu ani laptopa o samochodzie można pomarzyć. Tylko ciągle słyszysz za mało wizyt za mało przyjętych ofert .Nie idźcie do tego biura Sama siedzi w biurze i tylko kawkę pije.

Zostaw opinię o Abigal Nieruchomości I Finanse Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abigal Nieruchomości I Finanse Sp. z o.o.