Opinie o Abigal Nieruchomości I Finanse Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Abigal Nieruchomości I Finanse Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Abigal Nieruchomości I Finanse Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abigal Nieruchomości I Finanse Sp. z o.o. w Bydgoszcz

odradzam Nowy wpis

oferty nieaktualne, pani telefon łaskawie odebrała po paru dniach dzwonienia, mało sympatyczna rozmowa, potem przeczytałam opinie... i wszystko jasne, dobrze, że się nie wpakowałam w to biuro.

Bogna Nowy wpis

Czy słyszał ktoś o możliwości otrzymania pracy w firmie? Jaki rodzaj umowy stosuje firma?

Janka Nowy wpis

Najgorsze biuro, pełno ofert mieszkań na stronach, a od roku nieaktualne. Robienie z ludzi (usunięte przez administratora) Wciskanie na siłę zakupu mieszkania przez (usunięte przez administratora) Prowizja z kosmosu Nie polecam nikomu.. Jak tylko widzę jakieś mieszkanie na stronie abigal to od razu wychodzę, bo albo nie aktualne albo nie można się dodzwonić

peny Nowy wpis

Firma "kogucik"! DNO! Brak kompetencji, lekceważenie klienta, telefon zapchany wiadomościami, nieaktualne oferty. Firma powinna zniknąć z rynku nieruchomości! Jedyne pewne to STRES!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Abigal Nieruchomości I Finanse Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Natalia

Czy ktoś z Was wie coś w temacie aktualnego rozwoju firmy Abigal Nieruchomości I Finanse? Jeśli tak, to zapraszam Was do podzielenia się z nami nowymi wiadomościami w tym temacie, kwestie związane z najnowszymi rekrutacjami w tej firmie także będą tu bardzo przydatnymi informacjami.

Klientka

Kompletnie nie można się dodzwonić, próbuję już drugi tydzień,

Ktoś
@Klientka

Brak kompetencji, nie polecam współpracy ani klientom ani innym pośrednikom

paul

nie mozna sie dodzwonic, dzwonilismy kilkanascie razy ........I nic , nformacja ze zajete I trzeba czekac na polaczenie po czym sa 2 sygnaly I wiadomosc ze nie mozna sie nagrac na poczcie bo jest zapchana......

Klient

Witam, niestety jako Klientka potwierdzam niekompetencje Pani Danuty. Nie odbiera telefonów. Jak odbierze, nie ma czasu dla Klienta. Obiecuje, że oddzwoni i niestety nie oddzwania.

Niezadowolona

Piszę z punktu widzenia klienta bo nie wiem gdzie napisać to co chcę przekazać. Dzwoniłam pierwszy raz w styczniu '17 odnosnie oferty mieszkania... okazała się nieaktualna. A "wisi" na stronie po dziś dzień. Wczoraj próbowałam się skontaktowac na wszelkie sposoby.. e-mail, smsm, telefon. Zero odzewu już 2gi dzień. Mam wrażenie że osoba prowadząca biuro nie jest zbyt kompetentna. Może się myle, ale wrażenia nie zrobiła na mnie dobrego.

friend18

Pracowałam w tym biurze przez jakiś czas .Ogólnie rzecz biorąc dno!!!!!!! Oferty nieaktualne nagabywanie klientów na siłę rozliczanie się z każdej sekundy pracy nie daj Boże zachorujesz to szefowa robi aferę bo nie zarobi. Ludzi mają gdzieś ani telefonu ani aparatu ani laptopa o samochodzie można pomarzyć. Tylko ciągle słyszysz za mało wizyt za mało przyjętych ofert .Nie idźcie do tego biura Sama siedzi w biurze i tylko kawkę pije.

Zostaw merytoryczną opinię o Abigal Nieruchomości I Finanse Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Abigal Nieruchomości I Finanse Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wojska Polskiego 8
    85-171 Bydgoszcz

Abigal Nieruchomości I Finanse Sp. z o.o.