Warmia Park Hotel

Pluski

Opinie o Warmia Park Hotel

ja

to dlaczego tak duzo osob odchodzi? skoro jest tak dobrze.....

byly pracownik

zwolnili wielu wspanialych pracownikow-o czyms to swiadczy....moze byli za madrzy i zagrazali tym co zostali na swoich stolkach?Ludzie ktorzy nie maja pojecia o zarządzaniu zasobami ludzkimi...brak slow

ktoś

nie polecam pracy w tym hotelu-nikt sie nie przejmuje pracownikiem-ani czy ma CZYM DOJECHAC ANI CZY MA JAK WROCIC W NOCY DO DOMU PO PRACY.O dobrym slowie tez juz dawno zapomnieli a w milej atmosferze lepiej sie pracuje i jest sie milszym dla gosci

były pracownik

atmosfera bardzo niezdrowa.(usunięte przez administratora)Gorąco NIE POLECAM!!!!

alojzy bąbel

podpisuję sie pod tym wszystkimi czterema łapami. w skrócie szambo. kadra kierownicza to żenująca klika promująca prywatę i kumoterstwo.pracowałem dosyć krótko ale wystarczyło.na szczęście szybko znalazłem inną pracę.

Zostaw opinię o Warmia Park Hotel - Pluski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warmia Park Hotel