Global Trade S.C.

Gdynia

Opinie o Global Trade S.C.

aniela
użytkownik zarejestrowany

atmosfera nie ma żadnego znaczenie, trzeba się skupić na robocie in tyle. a poza tym to mają u mnie plusa jako że są wyłącznym importerem produktów yeekang

malwinka

Czy ktoś się może orientuje czy Centro i Kari mają taką samą politykę firmy i podobnie traktują pracowników? Pracował ktoś może w Kari? Proszę o opinię. Podobno to jedna firma tylko dwie inne strategie.

kiepski

NIE POLECAM!!!!! POWODÓW SETKI... MAJA CIE ZA [usunięte przez moderatora].mimo iż nikt nie zna twoich kwalifikacji TRAKTUJĄ JAK [usunięte przez moderatora] ... pracujesz po godzinach i co .....nie dostaniesz ni grosza WŁAŚCICIELE TO [usunięte przez moderatora] PRZEZ DUŻE \\\\\\\"I\\\\\\\"- nie mają własnych pomysłów TYLKO ŚCIĄGAJĄ POMYSŁY KONKURENCJI chcesz pracować w syfie z myszami i szczurami i zapchanym kiblem to wybierz global trade A jeśli chcesz mieć coś chinskiego co zepsuje ci sie po tygodniu to kupuj u nich ---SPRZEDAJĄ SYF Z CHIN Kiepski

miki

pracowałem w tej firmie ... i oto moja opinia :-) * pracodawcy dwoch gogusi którzy nie szanują ludzi, pensja zależy od ich widzimisia i nastroju * atmosfera w pracy... to podziały na obozy - ci przysłowiowi lepsi ktorzy juz maja jakis staż i \"plebs\" z którym sie nikt nie liczy * średnia wieku panienek to 25- 30 lat które uważają iż wszystkie rozumy pozjadały :(-) i panowie którzy właza szefom w [usunięte przez moderatora] *a jeszcze jedno... pomieszczenia socjalne- po żal się boze- np wc to trzeba uważać aby syfu sie nie nabawić bo gogusie oszczędzają na sprzątaniu i każą pracownika sprzątac ogolnie mowiąc polecam jak ktos chce byc ponizany .....i zarabiac groszę

xxx

straszna rotacja

Zostaw opinię o Global Trade S.C. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Trade S.C.