ZRUG Sp. z o.o.

Poznań

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 20 ocen.

Opinie o ZRUG Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRUG Sp. z o.o.

Gosc

Nie wiem jakie masz doświadczenie i na jakistanowisko aplikowales ale myślałem, ze jak na taka firmę jak Z. to i zarobki Inne. Można zapytać z ciekawości ile zaproponowales wywolujac taka mine u rekrutujacego?

inż

na 2 700zł netto dyrektor spojrzał na mnie jak na kosmitę....

inz

dziwna firma, wszystko ładnie i pięknie na rozmowie, ale po zaproponowaniu godziwego wynagrodzenia pojawia się cisza a pan-rekruter robi minę jakby zabiło mu się kotka i ze dwie pandy.... nawet nie dziękują za udział wrekrutacji nie polecam marnować czasu na wycieczki na rozmowę do tej firmy

w

Teraz wielka rekrutacja ale nie zwiazana z rozwojem tylko raczej z powiazaniem końca z końcem. Wiekszość załogi uciekła wiec oprócz studentów nie ma kto tam robić i jeszcze za ta stawke. Nie polecam nawet jako pierwszą prace.

on

usuwają komentarze z konstruktywną krytyką ... żal.. także jeśli ktoś chce się sugerować powyższymi opiniami to nie polecam...

sam

Fajna firma, dająca możliwość rozwoju zawodowego. Bardzo dobra atmosfera. Wynagrodzenie wypłacają terminowo. W każdej pracy trzeba się wykazać i coś z siebie dać, a tu na pewno to doceniają.

wiesław

zrug to firma ,która nie płaci na czas swoim podwykonawcom.Spróbuj się dodzwonić do pani ,,dyrektor,,od finansów.Czysta spychologia.Znam autopsji.

speedfire

fizole-2,5-3tys.Ale na prawdę odradzam...

guru

To chociaż napisz ile można zarobić i na jakim stanowisku

speedfire

Może i można zarobić, ale atmosfera firmy ZRUG-Poznań pozostawia wiele do życzenia....odradzam kandydatom...

Aga

Dziwna firma.

Zostaw opinię o ZRUG Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRUG Sp. z o.o.