Komornik Sądowy

Kraków

Opinie o Komornik Sądowy

Pracujacy

Praca w takiej firmie nie należy do przyjemnych. Bardzo stresogenna więc nie dziwią negatywne opinie. Ja nie narzekam, staram się być w pracy człowiekiem.

Agnieszka

Powiedzcie coś na temat pracy w Komornik Sądowy. Czy można się dostać tam na jakiś staż a potem zatrudniają po stażu? Taka informacja przyda się dla osób, które zaczynają karierę w tej branży i zdobywają swoje pierwsze doświadczenia.

straszne ale prawdziwe

Komornik który zawsze we wtorki jest na zwolnieniu lekarskim.....strach przed własnym sobą czy sumienie boli....a może tak bardzo wszystkich ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Kienta

Pan Komornik Dariusz Ulfig rzetelnie i solidnie przeprowadził czynnosci eksmisyjne..rzeczy a raczej smieci dzikiego lokatora który na 10 lat zagniezdzil sie w mieszkaniu mojej córki zostały elegancko zapakowane do kartonów ,szklane rzeczy zabezpieczone...dzieki Panu Komornikowi odzyskałam wiare w sprawiedliwosc,,.i mieszkanie.dziekuje

aks

ale fajowe wypowiedzi!! napiszcie jeszcze coś fajnego NIEUDACZNICY, bo fajnie czyta się te wypocinki i bajki o Jaśnie Panu Ulrichu...

.,.

Jedyny Komornik który nie podlizuje się do Izby- Egzekucja z Jajami!!! Dziwnym sposobem asesorzy stają się KOMORNIKAMI.

andriej

Tradycyjny wyzysk przez Jasnie Pana. Jasnie Pan, choc bardzo "kurturalny" to jednak powinien zapisac sie do partii Korwina Mikke'go. Na wyzyskiwacza - tak, na pracodawce - nigdy !

ulfiki

strona dobrze stworzona, tylko plusiki mozna dodawac;) Elitarny: Tys sam Ulrich von Jungingenn? tzn. w skrocie Ulfig ? W 1410 inaczej kwiczales pod polskim jarzmem, a teraz dalj gnebisz polski lud?

Elitarny

Oj tam, oj tam, narzekacie mięczaki. Nie ma, że boli. Twardym trzeba być a nie miękkim. Tak się hartuje stal. Kto przetrwa, będzie mógł z dumą stanąć przed lustrem i śmiało powiedzieć - "należę do elity".

zniesmaczona
@Elitarny 30.08.2013 20:12

Idź się leczyć

gromki śmiech

wolf - 2012-01-02 16:36:39 ale lizuustwoo...cecha typowa pracownika z Kancelarii u UlfigaCzego można się spodziewać ? W majestacie prawa prowadzi się kancelarię komorniczą i dodatkowo dobrze schowaną działalność gospodarczą ,co oczywiście nie licuje z urzędem komornika ,ale kto mu zabroni... Co do atmosfery, to nie ma czym oddychać ,tak powiem w skrócie i sugeruję szukać sobie miejsca do aplikacji gdzie indziej.

była konkurencja

W kancelarii jak w (usunięte przez administratora), szkoda gadać, jak pracowałam liczyło się tylko lizusostwo i donosicielstwo do kiera. Najniższe wynagrodzenia, brak premii, za to preferowana darmowa praca po godzinach. Uciekajcie z niej w diabły.

wolf

ale lizuustwoo...cecha typowa pracownika z Kancelarii u Ulfiga

Zostaw opinię o Komornik Sądowy - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy