Stadnina Koni Galop

Katowice

Opinie o Stadnina Koni Galop

Ania

Odnośnie stadniny Koni Galop, jest to naprawdę bardzo porządna i zadbana stadnina koni, jaką kiedykolwiek miałam okazję odwiedzić, konie są czyste i zadbane, ludzie są tam bardzo opiekuńczy dla tych pięknych zwierząt, gdybym tlyko mogła, to z OGROMNĄ chęcią dołączyłabym do tego zespołu, bardzo kocham konie i poświęcam im wszystko, polecam wszystkim tą stadninę naprawdę warto tam wstąpić i przekonać się o jej czystości i dbałości :):):):)

Zostaw opinię o Stadnina Koni Galop - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stadnina Koni Galop