Opinie o DIYI Chiński market w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DIYI Chiński market. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DIYI Chiński market o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DIYI Chiński market w Kostrzyn nad Odrą

Magda Nowy wpis

@Natalia czyli dostałaś się od razu bez problemu ?

Natalia Nowy wpis

właśnie miałam rozmowę, kierowniczka chyba szefowa była bardzo miła i przyjemna ,z warunkiem jestem na razie zadowolona,praca nie jest cieżka

Agata Nowy wpis

z tego co wiem że mają na początku umowę zlecenia do sprawdzenia tak koło do 2 tygodni potem normalnie umowe o prace na pełny etat dają

jest ok .dobra szefowa Nowy wpis

ja tez pracowalam tam ale mam 7zl za godzien.jest mila pani szowofa .nie tak samo jak pani mowila ..naprawda

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Kostrzyn nad Odrą
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy (PS) Piekarz
Kostrzyn nad Odrą
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Automatyk/Elektronik zmianowy
Kostrzyn nad Odrą
Sima Consulting Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRYK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (m/k) (103)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
szczera

6 zł na h, praca 9 godzin dziennie, wolne raz w tygodniu... bez umowy oczywiście. Chińczykom nie dogodzi, wiecznie źle i niedobrze, potrafią otwarcie śmiać się z pracownic a nawet je zwyzywać. Chodzą po sklepie i się drą przy klientach. Wszystko trzeba robić naraz, obsługiwać klientów, robić towar, wykładać - szukać miejsca, układać towar na półkach i jeszcze przyjdą i się drą że za wolno. Chodzą za pracownicami i po chińsku pod nosem wyzywają. Robią kastingi na pracownice.

Zostaw merytoryczną opinię o DIYI Chiński market - Kostrzyn nad Odrą

DIYI Chiński market