Fabryka Naukowców Sp. zoo

Gliwice

Fabryka Naukowców Sp. zoo

Opinie o Fabryka Naukowców Sp. zoo

Stefan

Jesteście pewni,że nic pozytywnego nie można napisać? Nieuzasadnionymi oskarżeniami można bardzo komuś zaszkodzić.

Gandzior

Najgorsza firma świata, lepiej zostać niewolnikiem faraona niż tam pracować Moje sugestie dla Fabryka Naukowców Sp. zoo: Zakończyć działalność Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć dla dobra dzieci

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o Fabryka Naukowców Sp. zoo w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Pracowała.

Nie polecam. Pracowałam u nich na półkoloniach. Pracownika traktują jak śmiecia. Liczy się dla nich PR i kasa. Tam jest atmosfera Korpo. Rotacja duża. W 96% ludzie odchodzą

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o Fabryka Naukowców Sp. zoo? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Gość

Przychylam się do wszystkich negatywnych opinii. Zaangażowanie pracownika nie jest w żadnym stopniu doceniane, a w odpowiedzi na zostawanie po godzinach czlowiek uslyszy jeszcze, że najwyrazniej pracowal zbyt wolno :/ widząc jak często pojawiają się ogloszenia o pracę myślę, ze niewiele się tam zmienilo od czasu kiedy miałam watpliwą przyjemnosc tam pracować ale kto by na dłuższą metę wytrzymał takie podejscie pracodawcy.

Karolina

@Były pracownik!!! rozumiem, że nie oceniasz dobrze Fabryka Naukowców Sp. zoo jako pracodawcy. Co masz na myśli mówiąc o niesprawiedliwym traktowaniu pracowników? Wspominasz też o usuniętych wpisach. Jeśli jakieś zostały usunięte, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia komentarza.

Były pracownik!!!

NIE POLECAM i każdej napotkanej osobie pytającej o Fabrykę Naukowców będę to powtarzać. Każdy kto tam pracował potwierdzi, jak duża jest rotacja pracowników, wszyscy podobno odchodzili z powodów osobistych, zmieniali miejsce zamieszkania. Dopiero po odejściu z pracy okazywało się, jaki był prawdziwy powód. Ciągnie się to już kilka lat, cały czas jest to samo, pracownicy są nadal okropnie i NIESPRAWIEDLIWIE (!!!) traktowani. Z tego co widzę, wpisy na stronie bieżąco są usuwane, coby aktualni pracownicy nie dokopali się ile osób we wcześniejszych latach nie dostało choćby należnego wynagrodzenia. Dziwię się, że rodzice nadal posyłają dzieci do tej instytucji pomimo takiego podejścia do pracownika.

Karolina

@Były pracownik 2 dziękuję za odpowiedź. Czy rotacja dotyczy całej firmy, czy też może któregoś ze stanowisk szczególnie? Rozumiem, że największe zastrzeżenia masz do atmosfery w firmie. Jednak jest to jedna z bardziej subiektywnych kwestii. Jak oceniasz pozostałe aspekty tej pracy? W jakim dziale firmy Ty pracowałeś?

Były pracownik 2

Niestety potwierdzam, rotacja pracownikow ogromna. W mojej ocenie najgorsza firma, w ktorej mialam okazję pracować pod względem atmosfery.

Karolina

@Ewa Rozumiem, że nie masz najlepszych doświadczeń ze współpracy z Fabryką Naukowców. Próbowałaś skontaktować się ponownie z firmą? Czy do tej pory udało Ci się sytuację wyjaśnić? @Były pracownik wspominasz o bardzo dużej rotacji w firmie. Czy ktoś z innych pracowników również ją zaobserwował?

Ewa

Nie polecam współpracy z Fabryką Naukowców. Chyba, że ktoś chce być zrobiony w jajo.

olek

No skoro zapenwiona jest uczciwa umowa, to nic dziwnego, że opłacalni są. Ale wiecie czy pojawiły się jakieś oferty pracy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

ANNA

Byłam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną jako pedagog z wyższym wykształceniem i udokumentowanym doświadczeniem. Nie zostałam przyjęta.Pytano mnie o dodatkowe kwalifikacje tj. kurs wychowawcy kolonijnego.Z mojej wiedzy studia dają wyższe kwalifikacje niż takie kursy. To śmieszne skoro zatrudnia się studentów innych kierunków technicznych nie mających uprawnień pedagogicznych.Jakie przygotowanie pedagogiczne mają tacy studenci? Z pewnością chodzi o zmniejszanie kosztów utrzymania pracowników(ZUS). Poza tym rekrutacja jest już kolejny raz w tym roku i gdzie jest zapewniana w ogłoszeniu współpraca z osobami które już tutaj pracowały. Radzę wszystkim którzy chcą odzyskać swoje wynagrodzenie za pracę nie wahajcie się składać pozew o zapłatę do sądu, to nie takie trudne. Pozdrawiam.

Fabryka Naukowców

Fabryka Naukowców na bieżąco reguluje wszystkie swoje zobowiązania, a kwestie wypłat traktuje priorytetowo. Nigdy nie korzystaliśmy z żadnych dofinansowań, kredytów itp, wszystkie inwestycje finansujemy z zysków. Wystarczy zapoznać się z naszymi sprawozdaniami finansowymi, które są jawne.

Czy dzieci są tam bezpieczne i czy mają zapewnioną opiekę na odpowiednim poziomie? Jakie są opinie rodziców i uczestników?

Fabryka Naukowców

Szanowna Pani, z niepokojem przeczytaliśmy Pani wpis. Uprzejmie prosimy o kontakt i informację, w którym kursie dziecko uczestniczyło. Nie wiem skąd Pani ma takie informacje i w jakim celu je tutaj zamieszcza. Już 6 lat prowadzimy zajęcia i aspekt bezpieczeństwa dzieci jest dla nas najważniejszy. Każdą grupę prowadzi 2-3 pracowników (zależy od liczby dzieci) i w KAŻDYM zespole jest osoba, która ma przygotowanie pedagogiczne i osoba, która jest absolwentem lub studentem kierunków takich jak: automatyka, mechatronika itp. studenci najczęściej występują w roli asystenta do zajęć. Dotychczas spotkaliśmy się jedynie z pozytywnym odbiorem naszego zespołu, ponieważ zatrudniamy ludzi z pasją, którzy tę pasję przekazują dzieciom. Wieloletnia obecność na rynku i ogromna liczba dzieci, które kontynuują naukę, w naszym przekonaniu jedynie to potwierdza. Ponadto półkolonie są zgłaszane do kuratorium, nie ma możliwości by pracowały osoby bez uprawnień. Jeszcze raz bardzo proszę o kontakt z naszą firmą, w celu zweryfikowania uprawnień osób, które prowadziły zajęcia dla Pani dziecka.

@Fabryka Naukowców 26.01.2016 07:50

Szkoda, że ludzie z pasją pracują u Państwa max 1 semestr po czym odchodzą przez to jak są traktowani

Zostaw opinię o Fabryka Naukowców Sp. zoo - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Naukowców Sp. zoo