AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Oddział Ostróda

Ostróda

Opinie o AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Oddział Ostróda

hejnał

Rynek emerytur rzeczywiście jest dość trudny, ale zobacz, że kiedyś to szukali kierowników ubezpieczeń grupowych i nawet koordynatorów sprzedaży przez struktury zewnętrzne, a ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. To dość dobry znak że się dobrze dzieje.

Pracowałeś w firmie AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Oddział Ostróda? Chcesz o tym opowiedzieć? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Oddział Ostróda - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Oddział Ostróda