AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Oddział Lublin 1

Lublin

Opinie o AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Oddział Lublin 1

i got

Na pewno można brać @oajaj, a wiesz coś o ofertach pracy?

D

Nie polecam nikomu. Rozmowa niby rekrutacyjna a biorą pewnie każdego niby super firma ale przynieś kontakty do znajomych bo im będziesz sprzedawał Ubezpieczenia a jak już znajomi się skończą to OUT i módl się żeby nikt nie rozwiązał z nimi umowy bo całą śmieszną prowizję będziesz musiał oddać. Pomoc dla nowych niby fajna ale oddasz co do grosza z odsetkami. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania to wystarczy w innych regionach poczytać o tej firmie z działu nabij nam klientów a my kopniemy Cię w [usunięte przez moderatora]

stacho

Ale wazelina... Ja bym Cię nie przyjął w nasze szeregi.... Nie lubię wazeliny.

Zostaw opinię o AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Oddział Lublin 1 - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Oddział Lublin 1