Krajowa Fundacja Medyczna

Wieliszew

Krajowa Fundacja Medyczna

Opinie o Krajowa Fundacja Medyczna

Worker

Cała Krajowa fundacja medyczna to oszuści z Panią ( usunięte przez administratora )na czele... Temat rozbudowy szpitala w Wieliszewie trafił do prokuratury więc Pan prokurator przyjrzy się działalności Pani Justyny bardzo dokładnie. Ogółem po trupach do celu NIE POLECAM!

Zostaw opinię o Krajowa Fundacja Medyczna - Wieliszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowa Fundacja Medyczna