Techno-Biuro Naprawa - Sprzedaż Maszyn i Art. Biurowych Janusz Golla

Wejherowo

Opinie o Techno-Biuro Naprawa - Sprzedaż Maszyn i Art. Biurowych Janusz Golla

Agnieszka

Jak oceniacie firmę w obecnym roku? Czy Techno-Biuro Naprawa - Sprzedaż Maszyn i Art. Biurowych Janusz Golla organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla swoich pracowników?

paradise

Myślę, że na spokojnie wynagrodzenie u nich jest wyższe niż przeciętna krajowa, bo pewnie do tego dochodzą odpowiednie premie, ale czy wypłata jest terminowa? Pewnie tak, bo wszystkie benefity są na czas, więc nie jest tak źle. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Max

co tam się musi dziać masakra, znowu ogłoszenie o prace?! haha przynajmniej raz na miesiąc się pojawia na stanowisko pracownik biurowy, duży zakres obowiązków

Urszula

Polecam - 2012-01-12 11:30:57 Firma Techno-Biuro rzetelna dokładna, kompeksowo wykonuje naprawy druarek, kopiarek.Nie mam pojęcia kto zarządza w tej firmie???Totalny bałagan i haos-serwis porażka ( codziennie dzwoniłam po 5 razy czy ktoś do mnie przyjedzie i za każdym razem padała ta sama odpowiedz \" serwisant już w drodze\" -dojechał po 3 dniach, o kosztach naprawy nawet nie wspomnę.......) zero profesjonalizmu- z całą pewnośćią nie polecam...

Polecam

kębłowo

Niestety też padłem ofiarą tej firmy, ale to był pierwszy i ostatni raz.Ceny mają z kosmosu -dosłownie !!! Ale jak to mówią " Polak mądry po szkodzie".

BYŁY KLIENT

Tak jak mój poprzednik odradzam i przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Naprawiają wszystko tylko nie to co zostało zgłoszone, nie raczą powiadomić klienta o przeciągających się naprawach, trzeba przypominać im po, że mieli już oddać sprzęt. Jedną część trzeba było wymienić jak się nie zgodziliśmy z powodu ceny nagle można było ja naprawić o czym nie powiadomiono nas wcześniej, gdy podobno była już naprawiona nie byli pewni czy zadziała. Jedynym pozytywem jest obsługa.

Odradzam

Zostaw opinię o Techno-Biuro Naprawa - Sprzedaż Maszyn i Art. Biurowych Janusz Golla - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techno-Biuro Naprawa - Sprzedaż Maszyn i Art. Biurowych Janusz Golla