Helios Kino

Gniezno

Opinie o Helios Kino

Danka

Cieszę się, że istnieje taka firma z polskim właścicielem.

Anonim

Ch**e tylko raz muszą puścić "dwie korony" I nie ma miejsc

Zuzanna

Pracujesz w Helios Kino? Chętnie dowiemy się czy warunki zatrudnienia w firmie uległy zmianie. Na co mogą liczyć obecnie pracownicy?

St

Wiesz co, ja nie wiem do końca co się dzieje za kulisami, ale mam wielu przyjaciół którzy tam pracują, a sam pracowałem w jeszcze innym kinie i nigdy nikt nie narzekał, czasami bywa gorzej,c zasami bywa lepiej, chyba normalna sprawa

artool

Tu nie chodzi o swoje zdanie czy Helios jest kinem na poziomie czy nie bo jakby nie był to by nie zarabiał tylko co się dzieje za kulisami tego kina, jak personel jest zatrudniany ? bo z tego co widać to coś tu nie jest w porządku :(

artool

ryż-a jako klienci to wszyscy jesteśmy zadowoleni ale popracuj u nich troszkę a zobaczymy jaka będziesz zadowolona !

artool

Tak chyba ci co film oglądają ;)

artool

Mój siostrzeniec pracował 3 dni bez umowy po czym oświadczono mu że już tu nie pracuje a za prace nie dostał ani złotówki. Czy nie ma na nich żadnego bata !!!!!!

Mayor

Pracowałem w Heliosie w zeszłoroczne wakacje. Stawka rzeczywiście 5 zł netto, żenada. Z utargu, który wynosił nieraz kilkadziesiąt, a co najmniej kilkanaście tysięcy PLN dziennie, na pracowników przeznaczają kilkaset złotych! Kierownictwo co prawda wulgarne nie było, ale jakie wymagania: stój na baczność, nie rozmawiaj, nie czytaj nic choćby klienta nie było w promieniu kilometra, do tego własny stój i żadnych dodatków do niego. Stojąc przy pokornie, czy czyszcząc maszyną zniszczyłem co najmniej 2 pary spodni i koszul, z zresztą nie tylko ja. Poza tym rozliczają z każdej złotówki i nie darują nawet grosza. Za przyłapanie na podjadaniu popcornu czy choćby okruchów nachosów, które i tak idą do wyrzucenia od razu zwolnienie. Praca często w nocy, niedziele, święta- 5 PLN i ani grosza więcej. To na prawdę wstyd, żeby taka wielka firma, zarabiająca takie pieniądze tak traktowała pracownika. Zasady tam panujące bardziej przypominają zasady panujące u Heńka w kebabie niż taką firmę. Niestety niektórym chyba to odpowiada i tak potulnie przyjmują wszelkie rozkazy. Dziwne że jeszcze nikt tego nie nagłośnił.

rozczarowana

Niedawno byłam na rozmowie rekrutacyjnej. Przyjmują tylko studentów, bo wiadomo bardziej się opłaca - umowa zlecenie na początek dają 6zł BRUTTO czyli 5zł około netto, po ok.3 miesiącach niby podwyższka do aż 6,5 BRUTTO. Gdy się zapytałam obecnie ile najwięcej zarabia u nich pracownik to powiedziano mi, że nawet do 1800zł / miesięcznie ale to chyba musiałby wyrobić i tak z 240h... Praca dla ludzi których utrzymują rodzice a chcą sobie dorobić na piwko. Jest to o tyle dla mnie zabawne, że w poprzedniej pracy zarabiałam dosłownie 2 razy więcej. Prawda jest taka, że większość się godzi na takie stawki i dlatego tyle dają.

heniu

MASAKRA! na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawiono mi obowiązki - obsługa kas, baru, kawiarni plus do tego sprzątanie sal itp. stawka? zawrotne 6zł BRUTTO "z możliwością podwyżki". podziękowałem...

aaa

Ja też idę na rozmowę w sprawie pracy, ale w innym mieście. Powiedzieli mi przez telefon stawkę. Taka prawda, że zawsze znajdzie się ktoś, kto się takiej pracy podejmie. Ale nie wyobrażam sobie sytuacji jak dorosła osoba (kierownictwo) mogłoby używać wulgaryzmów i poniżać, jakby mi się taka sytuacja przytrafiła, nie zawahała bym się powiedzieć &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; i zakończyć współpracę.

student

Byłem dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy w kinie Helios w Bielsku. Żenada... Stawka 6zł czyli 5.14 na rękę. Na moje zdziwienie, że to nawet nie 1000zł miesięcznie kierownik stwierdził, że jak będzie się spędzało w pracy więcej czasu to będzie większa wypłata.... Czyli najlepiej żebyśmy pracowali po 24h z g***niane pieniądze i cieszyli się, że mamy pracę... Nie polecam.... PS. Do ludzi, którzy tam pracują Gdyby nie było tak naiwnych ludzi byli by zmuszeni do płacenia więcej, a tak widzą, że ludzie się godzą na takie stawki więc nie mają powodu by je podnieść

anionim

pfff jak przeczytalam ten komentarz to myslalam ze padne... nie wiem skad masz takie informacje, ale skoro cos takiego piszesz tzn ze jestes totalnym idiota, ale spoko jesli wedlug ciebie w kinie daja przecier pomidorowy i popcorn jest robiony z ziarna pastewnego tzn ze w calej polsce jest takie cos podawane, bo z tego co wiem to wiekszosc kin korzysta z tego samego:)) nie wiem co ci w tym kinie zrobili, ale jestes pustakiem jak wyżywasz sie na forum i to jeszcze anonimowo.

Gniezn

Tak to prawda, nie dość że oszukuą państwo nie płacąc podatków, bo zatrudniają studentów, PODAJĄ POPCORN PASTEWNY tj z paszy zwieżęcej, na oleju najgorszej jakości, salsa to pomidorowy przecier

Były z heliosa

ja tam pracowałem i to wszystko prawda. maja nas za zwykłe szmaty i woły pociągowe.

Ja

totalne bzdury! Po co wypisujesz takie klamstwa? Jakie Ty mozesz miec o tym pojecie? pracowales tam?

Anonim

Pozdrawiam,zgadzam sie z kolega wyzej, ja nazwalbym to obozem pracy,stawka beznadziejna, a kierownictwu brakuje zarowno wychowania jak i kompetencji(mam na mysli Heliosa w Gnieźnie). Wieczne niezadowolenie to codziennosc. dochodzi do tego wulgarne odzywanie sie kierownictwa do pracownikow i ponizanie.

Madzia B.
@Anonim 14.10.2011 14:25

Brak wychowania i kompetencji! !!! To prawda!!!! Też tego doświadczyłam! !! Może ktoś się w końcu tym zainteresuje! !!! ŻENADA! !!!!

Anonim

Ta jasne, stawka minimalna (5,14 za h) tyrasz jak wół a i tak jest jeszcze źle bo możesz "więcej zrobić" Polecam dla prawdziwych desperatów.

Zostaw opinię o Helios Kino - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helios Kino