counter

Spoczko firma!

Tak30Nie5
Marta
@Paweł

Zgadzam się w 100%. Polecam jako pracodawcę i jako zarządcę. Nie robią wałków!

Tak17Nie5
Irena
@Marta

A jak wygląda komunikacja w Egendom między pracownikami i przełożonymi? Jest dobry klimat? Można się dogadać?

TakNie11
Marta

można

Tak11Nie3
Konstanty
@Marta

To prawda, robią dobre sprawozdania finansowe. Jestem członkiem wspólnoty w Szklarskiej i tam pokazuje tamtejszemu zarządcy jak się to powinno robić.

Tak13Nie3
Monia
@Irena

Można się dogadać. Pani Prezes super babka. Ma ogromną wiedzę, zresztą popartą doświadczeniem. Zawsze służy pomocą. Zespół jest zgrany. Polecam jako pracodawcę i zarządcę.

Tak6Nie2
Mirosław
@Paweł

(usunięte przez administratora) Firma jest bardzo dobra. Zmieniłem poprzedniego zarządcę właśnie na nich i jest w końcu tak jak ma być.

Mirosław
@Irena

Pewnie, że można. Kłamie ten co pisze, ze jest inaczej. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Monti

Super zarządca. Polecam

Marcin
@Paweł

Są bardzo profesjonalni. Dbają o nieruchomości objęte administrowaniem. Zdecydowanie polecam. Sporządzają czytelne dokumenty.

Monika
@Paweł

Egendom to bardzo dobra firma zarządzająca nieruchomosciami. Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta i spraw przez niego zgłaszanych. Mam porównanie z innymi. Egendom polecam. Zespół tam pracujący fantastyczny.

Andrzej
@Paweł

Bardzo jestem zadowolony z ich obsługi

Ryszard
@Andrzej

Bo jesteś ich pracownikiem??? Hahahaha dramat, a nie fantastycznie. Nawet tam gdzie mają biuro to wspólnoty nie utrzymali. Nowy zarządca z nami współpracuje. Te panie nie chciały dlatego musieliśmy ich zmienić.

Marek Nowy wpis
@Paweł

Moim zdaniem to jest najlepszy zarządca we Wroclawiu

Mirek Nowy wpis
@Ryszard

Widzisz, sam napisałeś, ze te panie nie chciały z wami współpracować, czyli sam wykluczyłaś to co napisałeś wcześniej, ze wspólnoty nie utrzymały. Ile w was jest jadu... Nic dziwnego, ze nie zajmują się już wami

Marek Nowy wpis
@Ryszard

Rysiek, one są pewnie bardziej zadowolone z tego niż myślisz

Ryszard Nowy wpis
@Marek

Wstyd tak pisać o własnych klientach. Zadowolone, póki nie trzeba szanować klientów i kasa się zgadza na nowe BMW.

Rekin
Klient

Tylko kasa się tam liczy, nie mieszkańcy. Prezesową interesują tylko nowe auta. Jej pomagierka Diana nie odpisuje na maile. Żeby doprosić się wymiany żarówki to mija jakieś dwa lata. Zastanówcie się komu płacicie.

Tak3Nie
Pracownica

Nie polecam tej firmy. Kumoterstwo i kolesiostwo. Same kobitki pitu pitu a zero konkretow. Zarzadzaj glownie budynkami wpb ktore dostaja po znajomisci. Ludzie wytrzymuja tu kilka miesiecy i uciekaja.

Tak2Nie12
Trefl
@Pracownica

Zanim się zaczniesz podniecać to musisz wiedzieć, ze to norma, ze deweloperzy współpracują ze sprawdzonymi przez siebie zarządcami. To żadna ukryta prawda, a pitu pitu to właśnie ty czynisz.

Tak14Nie
Wojtek

@paweł napisz coś więcej jak wiesz jak jest w tej firmie!

mieszkaniec
@Wojtek

Firma jak firma gorzej z ludzmi co tam pracuja. Ale zasada jest jedna jak Pani prezes jest taka to wszyscy pracownicy tacy beda. Tak dobrze zarzadzaja buzynkami ze az wspolnota w ktorej budynku maja siedzibe to z nich zrezygnowała. Z wielkimi trunosciami ale sie udalo. Pewnie niebawem beda kolejne bo tam nic nie zalatwisz chyba ze jestes "kims".

Tak1Nie12
Markus
@mieszkaniec

@ Wojtek masz rację. Ta cała nie no ''prezes'' to nawet ją nie będę nazywał bo to ją za bardzo kręci chyba. Ale to coś powinno się leczyć... Chora osoba to i firma chora. Zaraz się pewnie tutaj uaktywni jej siostrunia. Tylko na to czekam...zaraz prawda ujrzy światło dzienne jak traktują ludzi. Te osoby powinno omijać się jak najdalej z dala,albo co najmniej zamknąć w ośrodku zamkniętym. Żenada

Tak2Nie9

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dagmara

"w praktyce wygląda to tak że deweloper sprzedaje ZAWSZE pierwsze mieszkanie słupowi, np. członkowi zarządu dewelopera. Przy sprzedaży pierwszego mieszkania powstaje obowiązek powołania wspólnoty mieszkaniowej a zatem członek zarządu dewelopera lub inna podstawiona osoba (łatwo poznać bo to mieszkanie wraca na rynek jako pierwsze) powołuje wspólnotę mieszkaniową i wybiera zarząd. I tak administratorem nieruchomości zostaje spółka powołana przez dewelopera. kasa płynie. czy ktoś się zastanawiał dlaczego najlepsze mieszkania są już sprzedane w budynku w dniu oficjalnego otwarcia sprzedaży? dlatego."

Tak2Nie6
Jacek
@Dagmara

Do roboty Dagmara, bo żeby być Królową Życia to jeszcze daleko. Najpierw coś zrób w życiu. Kupiłaś mieszkanie od północy, że taka jesteś ponura? Brak Ci słoneczka?

Tak10Nie
Jaro
@Dagmara

prezentujesz wykładnię dla idiot:ów. zarządca widzę nie ma prawa do zarobku, wszystko ma być za darmo albo za grosze. a wielcy właściciele miekrokawalerek będą butować zarządcę na każdym zebraniu. Nie każdy jest "januszem biznesu". Uświadom to sobie sobie. Nieruchomości to generalnie skojarzenie łatwego pieniądza, ale odsyłam chociażby do wikipedi i przynajmniej polizania tego z czym zarządca ma do czynienia na codzień. Deweloper tylko ułatwia sprawę wybierając administratora. Wspólnota powstaje z mocy prawa i generalnie deweloper ma potem "gdzieś" czy będą odbierane śmieci i czy będzie klatka sprzątana i kto wspólnocie rozliczy media. Nie rozumieją tylko tego miernoty, które nie zastanowią się ile to jest pracy. Wery mi sory, że masz kredyt. Dla pocieszenia, dobrze, że nie we franku. P.S.1. A idąc Twoim tokiem rozumowania to najlepsze mieszkania powinny być sprzedane na końcu. P.S.2. Każdy ma KW nieruchomości, więc może prześledzić na faktach Twój chory wywód. P.S.3. Nie, nie jestem pracownikiem Egendomu. Mam tylko odmienne zdanie.

Tak7Nie
Gabryel
@Dagmara

Dagmara... Chodź uszyję ci futro. Będzie to jutro jutro. Wniziesz w te futro i nie będzie ci smutno. Walnij se drina i bądź jak Malwina

Tak6Nie
Duo

Co do uczciwości tego zarządcy to lepiej się nie wypowiadać!

Tak4Nie9
Manfred
@Duo

W ogóle się nie wypowiadaj

Tak11Nie1
Inwestycja - Kowarzyka II

Jak tylko deweloper (WPB) przekazał zarządzenie nową inwestycją budowlaną "zaprzyjaźnionej" firmie Egendom to przesłali pisma mieszkańcom (luty 2020), że nowo zawiązana Wspólnota Mieszkaniowa "zmieniła dotychczasowe stawki (Wspólnota, która nie miała okazji się jeszcze zebrać) i podwyższyli opłaty eksploatacyjne i zaliczki na media o 30% (podwyższa w głównej mierze dotyczy zarządzania nieruchomością. Rozbój w biały dzień! Ludzie czekają do czerwca na akt własności i wpis do księgi wieczystej, a do tego czasu deweloper ściągnie z ludzi przy pomocy Egendom dodatkowe kilkaset tysięcy złotych...

Tak6Nie14
daj spokój
@Inwestycja - Kowarzyka II

Człowieku, poczytaj ustawę o własności lokali. Polecam lekturę do podusi :) Ale pomogę, Wspólnota zawiązuje się wraz z podpisaniem 1- szego aktu własności lokali. Czyli wystarczy, że 1 osoba podpisze akt a Wspólnota zostaje zawiązana. WOW - co za rozbój. Zarządca przygotowuje plan gospodarczy wyższy niż deweloper, a dlaczego? Zastanówmy się ile osób mieszka i zużywa media w czasie budowy? Myślę, że sam odpowiesz sobie na to pytanie. NIKT! Po wykupie mieszkań ludzie zaczynają korzystać z nich, mieszkać / wynajmować tym samym zużywać media (podpowiem co to są media - bo nie chodzi tu o TVP :)) woda, prąd, gaz. Opłaty związane z utrzymaniem nieruchomości - tu polecam prawo budowlane - przeglądy, konserwacja, remonty, fundusz remontowy. Czasami zanim napisze się bzdury, warto zaznajomić się z tematem. Aczkolwiek przepraszam, trzeba przyswajać i rozumieć informacje, które się czyta. Uprzedzając - nie, nie jestem pracownikiem EGENDOM, ale takie opinie jak ta doprowadzają, że włosy jeżą mi się na głowie. Zaliczka na poziomie 200 lub 300 zł miesięcznie do czerwca da kilka set tysięcy złotych ? Dodawanie i odejmowanie było chyba w 1 klasie podstawówki, z tego co pamiętam. Myślę, że jak każdy Zarządca, również ten posiada wszystkie faktury, którymi jest obciążana Wspólnota. Na przyszłość - wiedza nie boli, czasami warto ją przyjmować. Nawet głowa nie boli od nadmiaru. :) Rozbój w biały dzień....Ha Ha Ha

Tak12Nie1
Kumaty
@Inwestycja - Kowarzyka II

ej weź człowieku, jak czegoś nie rozumiesz to zapytaj u źródła. Deweloper ustala zaliczki na najniższym poziomie, bo rozliczy cię raz i żebyś się nie zdziwił, że będziesz miał dopłate - to po pierwsze. Po drugie: Egendom wystawia takie zaliczki, bo wspólnota finansuje się sama. Na poczatku ma ZERO na koncie, a zadaniem zarządcy jest zabezpieczyć środku w imieniu WM by ta miała płynność finansową. Nastepnym razem kup namiot i się rozbij w lesie, tylko się nie zdziw jak niedźwiedź przyjdzie po "zaliczkę".

Tak11Nie
Kumaty
@Inwestycja - Kowarzyka II

A i jeszcze jedno: płaci się ZALICZKĘ, potem jest to rozliczane (wg liczników) i możesz dostać zwrot lub mieć nadpłatę. A rachunek za prąd już dostałeś? Dziwne, że nic jeszcze nie zużyłeś, a musisz płacić, nie? HA HA HA

Tak11Nie

Witam! Muszę obalić te wszystkie negatywne opinie. Pracuje się tu super. Jest bardzo dobra atmosfera, a Pani Prezes to przyjazna osoba. Wdraża w tematy i podpowiada rozwiązania.

Tak21Nie4
Ala
@Pracownik

????????????????????????pewnie pracujesz tam 2 tygodnie

TakNie11
@Ala

Zaskoczę Cię, ale nie. Pracuję tu już ponad rok, a o pracowniku o imieniu "Ala" nikt w tej firmie nie słyszał. Jak masz naprawdę na imię? I od razu podaj nazwisko.

Tak10Nie1
Robert
@Ala

Każda pozytywna opinia jest hejtowana. Masakra jakaś ten portal.

Tak8Nie
Ala

Postaram się odnieść do każdej z opini. Zacznę od tej która mnie najbardziej śmieszy pani Diana kierownik ???????????? przepraszam bardzo fajna kobieta bardzo pracowita ale właściciele tzn pani prokurent tak na. Iż się drze ze tak ryczy .... praca tragedia nadgodziny za które nie płaca każą własnym autem jechać na drugi koniec miasta nie chcą powrotów rozliczać żenada. Właściciele ładnie piszą bardzo ładnie się prezentują ale porażka. Pamiętajcie ze oni obsługują nieruchomości od dewelopera wpb Wrocław bo tatuś właścicielki jest prezesem tej firmy. Jak tam pracowałam to z ręka na sercu co dwa trzy tygodnie wymieniali się pracownicy i tu nie chodzi o (usunięte przez administratora) itd tylko o specyficzne podejście właścicieli do ludzi. To jest praca na tydzień dwa dłużej tam się nie wytrzyma. Najbardziej mnie bawiło jak w umówię miałam pracować do 16 oczywiście kończyłam najwcześniej o 17 i jak tak wcześnie kończyłam to patrzyli na mnie jak bym z kosmosu spadła zaznaczę ze dziewczyna która była ze mną zatrudniona rozliczała liczniki i była w pracy przez tydzień czasu od 8 do 22 i nie zapłacili jej nawet złotówki za nadgodziny. Zastanówcie się mocno to jest typowe komunistyczne podejście po czasie mam wrażenie ze to taka polityka firmy zatrudnianie ludzi na dwa tygodnie żeby dali z siebie wszystko i się wykazali ????????

Tak3Nie10
@Ala

Co trzeba mieć w głowie żeby tak obrażać ludzi? Ten portal to (usunięte przez administratora) Każdy może tu szkalować i pisać co mu się podoba, leczyć swoje frustracje. Zajmij się pracą, a napewno osiągniesz sukces.

Tak9Nie
Artur

a teraz rebus: duże litery tworzą słowo usunięte przez administratora: Dosadnie Na Odpowiedź

Tak10Nie
Administrator_admin

Hejt to nie opinia. Proszę nie obrażać właścicieli.

Tak11Nie2
Lokator

Zdecydowanie nie polecam. Pani ''słodka'' tylko samochody zmienia. Antypatyczne podejście do ludzi. Zadufana w sobie osoba. Nie robią nic,tylko kasa,kasa,kasa. Odradzam. Widać gdzie idą pieniądze. Strzelają paragrafami,a jak się przedstawi fakty trzęsą się jak żelki haribo.

Tak5Nie17
Kuno
@Lokator

Hejt to nie opinia, a lokator to nie pracownik. Autor tekstu chyba zabłądził...

Tak7Nie3
Też Lokator
@Lokator

Mam dobrą wiadomość dla Ciebie. Twoją zawiść można leczyć :)

Tak14Nie3
Mieszkaniec

Ja natomiast jako mieszkaniec jestem zmuszony odradzić tego zarządcę potencjalnym klientom. Są drodzy, niesłowni i wyrachowani. Mocno nie polecam.

Tak4Nie24
@Mieszkaniec

Widzę, że firma zarządza nieruchomością w której mieszkasz. Nie napisałeś dlaczego jesteś niezadowolony. Ciekawi mnie, czy firma ma wpływ na wysokość czynszu który płacisz i ustala fundusz remontowy? Dodaj więcej informacji.

EGENDOM Sp. z o.o.
@Artur

Szanowny Panie, Zarządca nie ustala wysokości funduszu remontowego. Decyzję w tej sprawie podejmuje Wspólnota Mieszkaniowa. W razie dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt pod nr tel. 71 72 58 277 lub egendom@egendom.pl - przedstawimy naszą ofertę oraz warunki współpracy.

Tak17Nie3
EGENDOM Sp. z o.o.
@Mieszkaniec

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię. Nie możemy jednak zgodzić się ze stwierdzeniem, że jesteśmy "drodzy, niesłowni i wyrachowani". W naszej ocenie Pana opinia nie ma pokrycia. Potencjalnych klientów zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty - tel. 71 72 58 277 lub egendom@egendom.pl

Tak17Nie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Remek

@Ostrzeżenie Nie jest łatwo awansować więc nie doszukujmy się drugiego dna, spoko firma!!

Tak11Nie1
Ostrzeżenie

Nieprawda ze możesz awansować chyba ze jesteś znajomym. Kierownictwo obrośnięte w piórka i ponazywali się fachowo np. Pani Prokurent - żenada. Słoma z butów wychodzi i nawet pozory nie pomogą, a kontakt z mieszkańcami tragiczny. Trzęsą pupami jak wiedza że ktoś jest wpływowy. A rozliczenia mieszkańców są z kosmosu. Jak możecie i mieszkańscy i pracownicy uciekajcie od nich. Nawet wrogowi nie pozna polecić współpracy z nimi, niezależnie z której strony.

Tak9Nie14
Kamyk

Tez tam pracowalem. Krotko, bo dluzej sie wytrzymac nie dalo. Nikt nic nie wiedzial, nic sie nie szlo dowiedziac od wspolpracownikow ani nawet od samego szefa. Ludzia na szeregowych stanowiskach byli nawet mili, ale nie wiedzieli za duzo, wiec ich pomoc byla ogolnie niewielka. Trudno sie wiec bylo wdrozyc w prace, bo nikt nie przekazywal podstawowych informacji.(usunięte przez administratora)Jedynie pani prokurent calkiem mila i fajna babka.

Tak4Nie16
były pracownik 2
@Kamyk

Pracowałem w tej firmie i podzielam zdanie Kamyka.(usunięte przez administratora) Największemu wrogowi nie polecił bym tej pracy. Żenada!!!!!!!!!!!!

Tak7Nie12
adam

Ta firma to tragedia. Nie szanuje mieszkańców wspólnot, którymi "zarządca".

Tak7Nie12
Antoni

Słyszalem, ze firma dobra i mam pytanie czy można starać się o pracę?

Tak7Nie1
pracownik1

Ja też nie polecam nawet największemu wrogowi będę odradzać podjęcia tam pracy.

Tak11Nie9
Ciekawy
@pracownik1

Mozna wiedziec skad taka opinia? Co sie na nia sklada?

Ona
@pracownik1

A co powiecie o kierownik Dianie? Wydaje się być kompetentna

Tak3Nie1
Kamila

@Wro, a możesz wytłumaczyć dokładniej dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w Egendomie? Na forum liczą się przede wszystkim przykłady niewłaściwych/właściwych zachowań pracowniczych. Ja ostatnio pytałam o premię, może masz na ten temat jakieś informacje?

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Egendom Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Egendom Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marii Rodziewiczówny 8 lok. 2