Cztery Kąty

Opinie o Cztery Kąty

trade

To co urzekło mnie w firmie i zrobilo największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie kazdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem idealnie. Jak widać coraz więcej osób pisze pozytywnie

CzteryKaty

Dziękuję za docenienie naszej ciężkiej pracy. Rzadko się zdarza aby ktoś pisał pozytywnie na różnego rodzaju stronach internetowych nie ujawniając się. Owocnej współpracy oraz miłego wieczoru. Bryła S.

Zostaw opinię o Cztery Kąty - Zawiercie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cztery Kąty