BC Format

Tychy

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 16 ocen.

Opinie o BC Format

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BC Format

były prac ownik

NIE POLECAM! Um. o pracę to chwyt marketingowy, zwłaszcza na okres wakacyjny!!!! Um. o pracę NIE JEST OD RAZU!!!! Możesz ja dostać a po np. 2 m-cach stracić, bo ci powie(Pani pracodawca) -tracę na Tobie (nie ma zmiłuj się, że to wakacje i klienci biznesowi-decydenci sa na urlopach). To jest PODŁOŚĆ!!!!Poza tym, kto chce być tzw. NAGANIACZEM dla stałej Kadry, przez cały czas, to proszę bardzo.Właśnie po to, jest taka reklama pracy-na UMOWĘ!!!! Kto chce na sobie sprawdzić to wszystko na sobie, to proszę bardzo!Poza tym jest wiele jeszcze in. zstrzeżeń !!!!

czytaj wyżej

Wystarczy przeczytać jaki poziom prezentuje powyższy komentarz. "szfagierka"... niestety niektórzy nie nadają się nawet do pisania komentarzy :) Zawsze pozostaje wylanie żali nieudacznika na forum. Wszyscy winni tylko nie ja :)

barendd

Jestem zainteresowany pracą w BC Format Tychy. Wie ktoś może jak wyglądają warunki zatrudnienia oraz specyfika pracy w tej firmie?

Zostaw opinię o BC Format - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BC Format