dartrans warszawa al.jerozolimskie

Gołaszewo

Opinie o dartrans warszawa al.jerozolimskie

remi

a może napiszecie coś o pracy w tej firmie ?? Po to jest ta strona, chodzi o pracę w tej firmie a nie o produkty tej firmy @joki. spotkałem ich ofertę i liczyłem na info o pracy

kierowca

Chyba mowa o innym pracodawcy ja tu pisałem i oszuscie z Gołaszewa i jak koledzy napisali ze pijak itp. w 100% prawda

JEŻDZIEC

chłopy co wy piszecie, Pracowałem u niego 8 miesięcy i zawsze były pieniądze na czas. Facet na poziomie, kiedy było trzeba wsiadał i sam jechał. Z wolnym też nie było problemu. Gdyby nie mój wyjazd zagranicę zapewne nadal bym tam pracował, Coś mi się wydaje że trzy linki w tym samym czasie i podobne opinie to sliska sprawa. Jak ktoś chce pracować to będzie pracował a jeśli odstawia bumelkę i leży do góry brzuchem to niech nie oczekuje zarobku. Skoro przyjął bez papierów i umowy, kazal wsiadać i jeszcze na pierwsze spotkanie był ZALANY TO TY JAKO UCZIWY, SZUKAJĄCY PORZĄDNEJ PRACY FACIO IDZIESZ NA TAKI UKŁAD???? zAŁOSNE. MĄDRY I CHC ĄCY ZAROBIĆ FACET NIE BĘDZIE SUGEROWAŁ SIĘ TAK MALOSTKOWYMI OPINIAMI ALE SAM SPRAWDZI.

Driver

Nawet nie moge nazwac typa pracodawca,pijak,kretacz,auta poskrecane na druty,jazda na oleju opalowym,kompletnie niewyplacalny.Klamca,czarodziej.Ten czlowiek,bydlak ciagle pijany,niepamieta co gada i obiecuje.Stanowczo odradzam

kierowca

Pracodawca absolutnie niewyplacalny. Obiecanki puste slowa szantaze a nawet zastraszanie to jego metody na utrzymanie dzialalnosci. Stanowczo radze mijac te firme wielkim lukiem.

kierowca

Pracodawca koszmarny i oszust nie zapłacił za kursy i do tego nie oddał pieniedzy za parking , obuwie robocze i kamizelke ostrzegawcza ktore musialem kupic z prywatnych pieniedzy bo nie wpuscili by mnie na zaladunek. Rozmowa koncząca nasz wspolprace odbyla sie w sobote szef jeszcze pijany i oczywiscie skonczylo sie na wyzwiskach . Tak wiec nie polecam tej firmy najwiekszemu wrogowi .

Zostaw opinię o dartrans warszawa al.jerozolimskie - Gołaszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dartrans warszawa al.jerozolimskie