M-Logistic Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o M-Logistic Sp. z o.o.

dypa

Z plusów to wypłata na czas, brak problemu z urlopem, praktycznie cały można na telefon wykorzystać, minusy to normy wydajnościowe na kompletacji towaru, nie jednemusisz już poszło po kręgosłupie, w dodatku zrobienie normy nie jest zależne w 100% od twojej pracy, bo magazyn w automatyczny wiec maszyna przywozi Tobie palety z których robisz zbiórkę, jak nic nie przyjedzie to czas leci norma spada a ty stoisz jak ciep i nic nie możesz zrobić a kierownik powie tobie "no cóż życie" a w portfelu mniej. Prezes Ryszard.R to taki Anioł tylko że z "alternatywy 4" tylko patrzy jak komu uwalić z wypłaty za byle co -300 zł siedzi non stop na kamerach nawet w domu i potrafi zadzwonić nawet o 2 w nocy "co na tym 2 piętze taki słaby ruch?"

dypa
@dypa 21.07.2017 10:58

Sprostowanie oczywiście Prezes Ryszard.Ć

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku w firmie M-Logistic Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o M-Logistic Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Logistic Sp. z o.o.