Doublee Tree by Hilton Warsaw

Warszawa, Grzybowska 63

Doublee Tree by Hilton Warsaw

Opinie o Doublee Tree by Hilton Warsaw

Doublee Tree by Hilton Warsaw ma teraz aktualne oferty pracy w Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

rekrutacja

Czy piszecie o Hotelu Hilton w Wawrze ? Jest sporo rekrutacji ? Czy możecie potwierdzić, że jest spora rotacja ? Czy ludzie sami odchodzą czy się ich zwalnia ? Co z osobą która była zatrudniona na stan. Gł księgowej/go ? Czy została zwolniona przez Dyr. Finansowego ? W jakich okolicznościach ? Coś tam musi być nie tak. Prośba o info.

mimi

Co powiecie na temat dojazdu do pracy? Na mapie wygląda, że hotel wybudowano w szczerym polu. Ile godzin wynosi zmiana?

daro
@mimi 04.12.2017 18:05

za długo faktycznie lokalizacja beznadziejna zadupie

miss

szukaj też pow wpisem Opinie o Polaris Hospitality Enterprises bo to właśnie jest właściciel tej franczyzy

miss

jakby się wypowiedzieli pracownicy których już tu nie ma to padłoby określenie sprowadzające się do nie warto w to (usunięte przez administratora) wchodzić

Hej, ja pracuję aktualnie. To moja kolejna praca, więc trochę doświadczenia mam :) I powiem tak - praca jak praca. Czasem jest lżej, czasem ciężej, ale najważniejsze jest to, że wypłata jest ZAWSZE na czas. Do tego można przenosić się do innych działów, awansować. Ostatnio awansowała dziewczyna z restauracji do działu konferencji. Najlepiej mają na recepcji i w biurach. Także polecam, bo nie kombinują z umowami.

Karoll

Miła! Razem pracowaliśmy! :D Hotel na plus! Płaca ok, praca ciężka, ale w końcu to praca a co do szefostwa... Bez problemowe. Pozdrawiam!

Miła

Co Wy tak z tym znośnym szefostwem? To był mój drugi hotel i praca była bardzo dobra. Nikt na nikogo nie krzyczał, a krytyka pojawiała się tylko w razie źle wykonanych zadań. Ten pierwszy (tez jeden z większych warszawskich) to była gehenna w porównaniu do hiltona... także polecam.

Marczak

Hej, ja też pracowałem na kuchni (rok temu). Praca OK, kasa dobra, szefostwo znośne.

AleKsandra

Praca ciężka (w pomocy, na kuchni), ale kasa zawsze na czas i szefostwo znośne. Jak trzeba to dają wolne.

terroryzowana

Patrz Polaris Hospitality Enterprises. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Doublee Tree by Hilton Warsaw - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doublee Tree by Hilton Warsaw