Almar

Kartuzy

Opinie o Almar

Jerzy

To jest firma Almar z Kartuz zajmująca się przetwórstwem rybnym , a nie firma spedycyjna , czy wożąca sery, ludzie ogarnijcie się i nauczcie czytać zanim do pracy pójdziecie!

Karolina
użytkownik zarejestrowany

W sieci pojawiło się kilka aktualnych ofert pracy. m.in. na stanowisko Magazyniera i Przedstawiciela Handlowego - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Almar? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane na tych stanowiskach?

Niki
@Karolina 31.07.2017, 11:47

Firma się rozwija i wybudowała nowy zakład w Gdyni w miejscu Wilbo... ja jestem zadowolona z pracy tam, atmosfera ok , zarobki zależy co dla kogo , ale jak dobrze pracujesz , to masz szanse awansować , jak się wyrabiasz z robota , to nadgodzin nie robisz...wiadomo bywa ciężko, ale firma jest naprawdę rzetelna i cieszę się , ze dopiero teraz przeczytałam te opinie , bo być mozne zrezygnowałabym z pracy, a niesłusznie.

ernest
użytkownik zarejestrowany

widać, że już znaleźli, nareszcie im się udało znaleźć odpowiedniego kierowce. O to nie tak łatwo, coraz więcej jest chętnych, ale bez doświadczenia, z ledwo odebranym w urzędzie prawem jazdy. Teraz też PH potrzebują, ale to też taki standard u nich chyba.

lool

ciekawe kto tak chwali czy loka i gusia to ta sama osoba ? Pani Małgorzata A ? bo w tej firmie nic dobrego nikogo nie czeka

;ddd

Firma godna polecenia? lepiej nie piszcie nic, zamiast takich rzeczy, umowa zlecenia, stawka 1200 praca po 9,10 godzin zla atmosfera i zle warunki pracy. zastanówcie sie zamiast coś napiszecie.

marek

Praca tam to wyzysk,najgorzej jak z dziada pan się zrobi,gdzie PIP

janekdelikatesy

Busy tej firmy to padaki,dziury w podłużnicach,że inspekcja dopuszcza ta auta, w kontenerze myszy z serami,brudno,gdzie sanepid.

nieprawda

To chyba jakaś pomyłka, Pan Piotr Oszajca nigdy nie pracował w firmie Almar...

Pragne złożyć kondolencje rodzinie Piotra Oszajcy w związku z śmiercią.Co do opini wiadomo jak w pracy są różne emocje raz dobre raz gorsze ale zawsze przy przypadkowych spotkaniach poza firmą był normalnym człowiekiem z którym można było siąść i porozmawiać na każdy temat.

Prawde Ci powiem

Firma dramat, oszukują pracowników, śmieszne zarobki z czego większość idzie pod stołem, czyli standard najniższa krajowa na konto reszta do łapki z czego do tej łapki trzeba się niekiedy prosić po parę miesięcy a i tak prezes znajdzie jakieś powody żeby urwać pieniążki, średnie wynagrodzenie to 1800 zł za nienormowany czas pracy. aha i prezes a raczej jeden z nich to straszny oszust.

Prawde Ci powiem
@Prawde Ci powiem 03.04.2014, 10:41

Nikt nie zasługuje na taki los, jaki spotkał Ś.P Piotra Oszajce. Pozostawiając prace na boku, był mężem oraz ojcem. Szczere kondolencje dla rodziny. Znając osobę jaką był Pan Piotr wiem że napewno jednego czego mógłby żałować w swoim życiu to niewystarczającą ilość czasu jaką mógł poświęcić rodzinie przez prace. Niech spoczywa w spokoju.

?

Pracowałam w tej firmie parę lat i nic nie mogę dobrego na jej temat napisać!(usunięte przez administratora) Pracuje się tam przeważnie po 12 godz średnio 18 dni w miesiącu za 1200-1400 zł Nikomu nie polecam.Do tej pory jestem na tabletkach uspokajających.

Dziwię się ludziom którzy piszą takie rzeczy.....jestem pracownikiem tej firmy bardzoooo długo,bywało różnie,ale ogólnie nie zamieniłabym na żadną inną,praca jak praca,nikt nie płaci za nic nie robienie.Zarobki jak na Kartuzy mogą być:)dużo się teraz u nas dzieje,zmiany na lepsze:)

monika

byłam przezrok pracownikiem tej firmy, niestety nie polecam nikomu, bardzo żle traktują pracowników, atmosfera w pracy była okropna,nie było możliwości wyjścia do domu po 8 godz. pracy, nigdy nie było wiadomo na ile godzin się przychodzi, za nadgodziny nie było dodatkowego wynagrodzenia, bezpłatne soboty, (usunięte przez administratora) bardzo niska pensja,( usunięte przez administratora ) Firma jest słynna w powiecie jako najgorszy pracodawca, jednak w danym momencie potrzebowałam jakiejkolwiek pracy, do momentu znalezienia czegoś normalnego.

Byłam pracownikiem tej firmy przez pare lat. Pracowałam w biurze. Prawda jest taka - ( usunięte przez administratora ) Sam charakter pracy bardzo fajny - trochę za tym tęsknie. Co do $ - ja miałam w granicach 2500-2900netto, ale mało kto tyle tam wyciąga...( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Almar - Kartuzy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almar