Fielmann Holding Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Fielmann Holding Sp. z o.o.

malinka

Wyzysk osob sprzatajscych brak szacunku i patrzenie z gory,nowa kierowniczka mega wredna lista obowiazkow zrobiona ze nikt by nie poszedl za najnisza krajowa a co dopiero za 500zl mies. zupelny brak kultury i przynoszenie problemow domowych do pracy przez wyszysz stanowiskiem a odbija sie to na tych sprzatajacych szarych myszkach to karygodne w jakim stesie pracuje sie w dzisiejszych czasach zeby zarobic pare groszy...wstyd dla takiej firmy ze maja takie zlosliwe i msciwe osoby i to na stanowisku kierowniczym.Rozumiem ze kazdy idac do pracy ma swoje obowiazki i zadania, ja wykonuje to do mnie nalezy ale jesli zamienia sie to w oboz i wracam o polnocy zamiast o o 21 to nie jest normalne nie za te pieniadze i nie za takie podejcie do pracownika..odradzam i przestrzegam...

Jaaa

Witam, chciałam zapytać o prace w Fielmanie. Jakie zarobki, godziny pracy, stosunki z współpracownikami. Ciężko się dostać? Na stanowisko sprzedawcy?

Poznanianka
@Jaaa 19.12.2016, 13:43

Płaca tragiczna. Fajne szkolenia,ale kompletny brak szacunku dla ludzi i ich potrzeb. Można przyjść wyszkolić się a potem uciekać gdzie pieprz rośnie.

rekin
użytkownik zarejestrowany

w ich salonach z tego co wiem to posiadają dosyć duży asortyment okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Nie wnikalam w stosunki miedzy pracownikami i szefem a wy piszecie,ze nieciekawie jest

fielmann

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w f., brak szacunku dla pracownika, totalne odarcie z godności. Tzw. kadra zarządzająca chyba z jakiejś łapanki, a wydaje się, że na stanowiskach powinni być ludzie z wiedzą i klasą. Natomiast w F ceni się pracowników służalczych, najlepiej bez własnego zdania i myślenia, każde odstępstwo od zasad jest niemile widziane i karane naganą bądź upomnieniem. Pracowników z długim stażem wyrzuca się pod byle pretekstem, bez powodu, a raczej dlatego że śmią mieć własne zdanie, są inteligentni i zaradni a tym samym stanowią realne zagrożenie dla rządzących. Zwykle też cieszą się większym szacunkiem ze strony współpracowników niż przeciętny kierownik. W ciągu kilku lat, w sposób obrzydliwy,ale oczywiście w zgodzie z prawem, pozbyto się kilku osób z długim stażem pracy(usunięte przez administratora) Myślę że każda z tych osób wierzy mocno że sprawiedliwości stanie się kiedyś zadość, ja w każdym razie wierzę.

Iza

Moja koleżanka pracowała w Galerii Pestka w tym optyku co tam się działo nawet nie da się tego opisać! Byłoby co pisać ja wiem tylko z opowieści współczuję osobą ,które doświadczyły tego wszystkiego. Piszcie kochani bo to sama prawda niech ktoś coś zrobi!

Zgadzam się z poprzednikiem kierowniczka z Pestki to totalna porażka! Na niczym się nie zna. Jest wulgarna i niekompetentna.

feltman

a to dobre, tam większość kadry zarządzającej jest nieciekawa. Ja bym jeszcze dodała osobę sfrustrowanej kierowniczki z drugiego salonu w Poznaniu, katastrofa, osoba najmniej zorientowana w temacie, zwykły pracownik ma większą wiedzę, to jakiś paradoks!

Zostaw opinię o Fielmann Holding Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fielmann Holding Sp. z o.o.