Arena Centrum Tenisowe

Poznań

Opinie o Arena Centrum Tenisowe

cena

TROchę dziwne musicie przyznać że nic nie można o nich w sieci za bardzo poczytać, nie mają swojej strony internetowej a nawet w krs ich z tego co wiedzę nie ma, a jednak działają na portalu facebook aktywnie... już nie wiem co mam o nich myśleć i czy cv słać

oj nie p.(usunięte przez administratora) jest odpowiedzialna za marketing

Na szczęście wszystko już się zmieniło. Teraz jako manager pracuje tam p.(usunięte przez administratora) i jest o niebo lepiej :)

CT ARENA to jest chore miejsce -(usunięte przez administratora) jest pusta, jak i dwie dziewczyny ktore od dluzszego czasu tam pracuja!!!!!

Rozumiem, że pracowałaś tam, ale Pani (usunięte przez administratora) sprawiła, że Twoja przygoda w CT Arena dobiegła końca?? Nie znam jej aż tak dobrze, ale faktycznie na pierwszy rzut oka sprawia takie wrażenie osoby co to nie ja;P!!

Justa

(usunięte przez administratora) rzekomo managerka, wprowadza niezdrową atmosferę. Jej brak profesjonalizmu, obgadywanie pracowników powoduje, że nie chce się pracować. Klienci, którzy odwiedzają CT Arena od lat określili ją jako "ładnie wygląda, ładnie pachnie, ale jest gównianą kierowniczką". Jej największym problemem jest to, jak wygląda i jakie kwiatki do wazonu kupić.

Zostaw opinię o Arena Centrum Tenisowe - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arena Centrum Tenisowe